توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار خراسان جنوبی:
گزینش‌گران در سلامت اداری تاثیر مستقیم دارند
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۱
استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه گزینش‌گران با سرنوشت افراد به طور مستقیم ارتباط دارند گفت: فعالیت‌‎هایی که در حوزه گزینش‌گران انجام می‌شود از اهمیت خاصی برخوردار است و نقش مستقیمی در سلامت اداری دارند.
به گزارش عرش نیوز؛وجه‌الله خدمتگزار ظهر امروز در گردهمایی گزینش‌گران استان اظهارداشت: گزینش‌گران به موجب وظیفه خود ارتباط مستقیم با آبرو و حیثیت افراد دارند.

وی با تاکید بر اینکه فعالیت این افراد باید با دقت و حساسیت خاصی انجام شود، گفت: تعهد، تدین و باور قلبی به خیر و صلاح افراد از جمله خصایص رفتاری گزین‌شگران است.

استاندار خراسان جنوبی تصریح کرد: با توجه به حساسیت خدمت در این واحد مهم کاری کسانی که در این قسمت به فعالیت مشغول هستند نیز باید حتما این خصایص را داشته باشند.

خدمتگزار بیان کرد: اخذ یک تصمیم اشتباه برای ورود و یا ممانعت از ورود یک فرد به سیستم اداری موجب می‌شود از ورود یک فرد که صلاحیت انجام خدمت به مردم را دارد جلوگیری شود و یا فردی که صلاحیت انجام این کار را ندارد وارد سیستم اداری شود.

وی با بیان اینکه خدمت در این واحد اداری با سرنوشت افراد به طور مستقیم ارتباط دارد، افزود: باید نهایت دقت و مراقبت صورت گیرد تا ضمن اینکه حقی از کسی ضایع نشود برای کسی بی‌جهت نیز حقی ایجاد نشود.

مقام عالی دولت در خراسان جنوبی گزینش‌گران را محرم اسرار در تمامی بخش‌ها دانست و گفت: در پروسه رسیدگی به صلاحیت افراد، به طور یقین به اطلاعاتی دست پیدا می‌کنید که این اطلاعات به عنوان یک امانت باید در اختیار خود افراد قرار گیرد و از انتقال آن به دیگران خودداری شود.

خدمتگزار افزود: ممکن است برخی افراد به هر دلیل صلاحیت ورود به سیستم اداری و دولتی را نداشته باشند اما در این رابطه حرمت، کرامت و عزت افراد باید به شدت از سوی گزینش‌گران مورد توجه قرار گیرد.

وی بیان کرد: در به کارگیری افراد باید دقت لازم صورت گیرد تا افراد صالح به کارگرفته شده و زمینه ارائه خدمت مناسب به مردم استان و نیز نشاط و شادابی در محیط اداری بیش از پیش فراهم شود.

استاندار خراسان جنوبی گفت: مردم همواره درکنار خادمان واقعی خود حضور داشته و آنان را مورد حمایت‌های همه جانبه خود قرار می‌دهند.

خدمتگزار اظهار داشت: کسانی که وارد بدنه اجرایی و سیستم اداری می‌شوند باید از تمام امکانات و توانایی خود برای ارائه بهترین خدمت به مردم ایران اسلامی استفاده کنند چرا که این مردم شایسته ارائه بهترین خدمات هستند.

در پایان این مراسم گزینش‌گران برتر استان خراسان جنوبی تجلیل شد.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 355013