توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاون سیاسی سپاه
شهادت نیروهای حزب‌الله نشان‌دهنده وحدت اسلامی در مقابله با صهیونیسم است
يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۹
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهادت نیروهای حزب‌الله نشان‌دهنده وحدت اسلامی در مقابله با تهاجمات رژیم جعلی صهیونیستی است.

به گزارش عرش نیوز؛رسول سنایی‌راد با تبریک و تسلیت شهادت فرزند سردار شهید عماد مغنیه (جهاد مغنیه)، سردار محمدعلی الله‌دادی و چند تن دیگر از فرماندهان حزب‌الله در منطقه قنیطره سوریه اظهار کرد: شهادت این عزیزان و بزرگواران نشان‌دهنده وحدت اسلامی در مقابله با تهاجمات رژیم جعلی صهیونیستی است.

وی افزود: این اتفاق از یک‌طرف حمایت مقاومت از بشار اسد و از طرف دیگر نوعی همسویی میان گروهک‌های معارض تکفیری و رژیم صهیونیستی را به‌خوبی آشکار می‌کند.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: با اطلاعاتی که گروهک‌های تروریستی و نیروهای تکفیری در اختیار سازمان جاسوسی اسرائیل قرار دادند، زمینه شهادت نیروهای حزب‌الله حین انجام ماموریت در منطقه قنیطره سوریه را به دست رژیم صهیونیستی فراهم ساختند.

وی مطرح کرد: این برای اولین بار بود که یک سردار ایرانی توسط بالگرد رژیم جعلی صهیونیستی به شهادت رسید و در واقع این اتفاق مشروعیت‌بخش آرمان مبارزه با رژیم صهیونیستی به‌ حساب می‌آید.

سنایی‌راد تصریح کرد: شهادت سردار محمدعلی الله‌دادی افتخار بزرگی برای ما ایرانی‌ها در مقابل جنایت‌های رژیم کودک‌کش و بی‌رحم صهیونیست است.

وی با بیان اینکه ماهیت رژیم صهیونیستی برای جهان مشخص‌ شده که تروریستی است، گفت: همین ماهیت تفاوت 2 جبهه را در منطقه نشان می‌دهد که عبارت‌اند از جبهه عقلانی و انسانی و آرمان‌خواه و دوم جبهه خشن و مبهم ...

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: امروزه خیلی از کشورهایی که در ماجرای سوریه کنار ست تکفیری‌ها و معارضین مخالف دولت این کشور قرار گرفته‌اند نشان می‌دهد که آن‌ها با گروهک‌های تروریستی به‌ شدت همکاری می‌کنند.

وی عنوان کرد: سران کشورهایی مثل ترکیه در همراهی با گروهک‌های تکفیری و معارض دولت سوریه باید به مردم خود پاسخگو باشند.

نقش اول در توهین به پیامبر (ص) را صهیونیست‌ها دارند

سنایی‌راد با اشاره به توهین اخیر نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس نبی‌اکرم (ص) و با مشکوک خواندن این وقایع، تصریح کرد: به نظر می‌رسد غرب نسخه جدید دیگری علیه جهان اسلام پیچیده است.

وی با اشاره به تظاهرات اخیر فرانسه علیه حوادث اتفاق افتاده تروریستی در این کشور گفت: در صف جلوی این راهپیمایی نخست‌وزیر رژیم جعلی و کودک کش صهیونیست حضور داشت که این خود باز نشان دهنده سناریوی جدید دیگری علیه جهان اسلام است.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه توهین به پیامبر (ص) توسط سایر ادیان محکوم شد، ادامه داد: در این توهین نقش اول را صهیونیست‌ها و فراماسون‌های دین‌ستیز بازی کردند.

وی یادآور شد: سران برخی کشورهای اسلامی در قبال این توهین امتحان بدی را پس دادند و باید حساب ملت‌ها را نسبت به سران برخی از کشورهای اسلامی جدا دانست.


منبع:فارس

کد مطلب: 359217