توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده تاکستان در مجلس:
صهیونیست ها روی جنایتکاران بزرگ تاریخ را هم سفید کرده اند
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۴
نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: صهیونیست ها با کشتار بی رحمانه و ظالمانه مردم فلسطین بویژه زنان و کودکان، روی جنایتکاران بزرگ تاریخ را هم سفید کرده اند.
عرش نیوز به نقل از ایرنا،رجب رحمانی افزود: حمله وحشیانه رژیم تجاوزگر صهیونیستی به مردم بی دفاع و بی پناه غزه بار دیگر خوی درنده و وحشیانه این جنایتکاران را به جهانیان نشان داد.

 
وی اظهار کرد: بمباران و حملات رژیم جنایتکار صهونیستی به غزه و کشتار مردم بی دفاع فلسطین در حالی صورت می گیرد که شاهد سکوت معنادار مدعیان حقوق بشر هستیم.

 
رحمانی در ادامه با اشاره به در پیش بودن روز جهانی قدس و وحشت صهیونیست ها از آن، از این روز به عنوان یادگار ارزشمند امام خمینی(ره) یاد کرد.

 
وی گفت: امام راحل با ابتکار، هوشمندی و آینده نگری خود روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان را به عنوان روز قدس نامگذاری کردند تا این روز نماد اتحاد و وحدت مسلمانان و حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار آنها از حضور رژیم اشغالگر صهیونیستی در این کشور اسلامی باشد.

 
وی با اشاره به جمله تاریخی امام راحل که فرمودند ˈاگر هر مسلمان یک سطل آب به اسرائیل بریزد، اسرائیل را خواهد بردˈ، افزود: منظور ایشان از بیان این سخن این بود که اگر مسلمانان با یکدیگر وحدت و انسجام لازم را داشته باشند، اسرائیل به راحتی نابود و از صحنه روزگار محو خواهد شد.

 
نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، حضور در راهپیمایی روز قدس را کم ترین اقدام برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکوم کردن جنایات رژیم تجاوزگر صهیونیستی دانست و گفت: با توجه به جنایات جدید این رژیم سفاک و ستمگر در غزه، راهپیمایی روز قدس امسال در حمایت از فلسطینیان و محکوم کردن جنایت اسرائیلی ها باید پرشورتر و با صلابت تر از همیشه برگزار شود.
کد مطلب: 288711