توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیر‌کل ورزش و جوانان لرستان:
طرح‌های ورزشی در دورود اجرایی می‌شود
شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۷
مدیر‌کل ورزش و جوانان استان لرستان گفت: مبلغ دو میلیارد تومان برای بخش ورزش شهرستان دورود اختصاص یافته است که این مبلغ برای اجرای ۵ طرح ورزشی در دورود هزینه می‌شود.
به گزارش عرش نیوز؛عزیزپور صبح امروز در حاشیه بازی دوستانه فوتبال پاس‌همدان و منتخب‌دورود در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مبلغ دو میلیارد تومان برای بخش ورزش شهرستان دورود اختصاص یافته است که این مبلغ برای اجرای پنج طرح ورزشی در دورود هزینه می‌شود.

وی افزود: یک میلیون تومان از این مبلغ برای تکمیل سکو‌های تماشاگران ورزشگاه تختی دورود هزینه می‌شود.

مدیر‌کل ورزش و جوانان استان لرستان با عنوان اینکه در بازدید امروز از مراکز ورزشی دورود پروژه‌های جدید را تعریف کرده‌ایم افزود: از این میزان اعتبار مبلغ یک میلیارد تومان دیگر نیز برای خانه کوهنورد، سالن کشتی و ورزش روستایی اختصاص می‌یابد.

وی بیان کرد: بازی خیریه دوستانه تیم‌های منتخب‌دورود و پاس‌همدان برای کمک به یک مؤسسه خیریه کار بسیار خوبی است که با توجه به ظرفیت ورزش در استان لرستان می‌توان از این ظرفیت در راستای مسائل اخلاقی و فرهنگی استفاده کرد.

عزیزپور تصریح کرد: دو پروژه در دست احداث شهرستان دورود شامل استخر و زورخانه در اختیار مسکن و شهرسازی است که توقع داریم در احداث آن تسریع شود تا مردم بتوانند از این فضا‌های جدید استفاده کنند.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 358911