توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سمنان| دشمنان درصدد تشدید مشکلات اقتصادی کشور است
شنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۵
معاون اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دشمنان درصدد تشدید مشکلات اقتصادی کشور است.
به گزارش عرش نیوز به نقل از تسنیم از سمنان، علی سر زعیم شامگاه جمعه در جمع مردم سمنان اظهار داشت: کارگران و کارفرمایان به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم به تولید کشور کمک می‌کند و باید از این قشر قدردانی کنیم.

وی با بیان اینکه گره توسعه‌ای ما وقتی باز می‌شود که فرهنگ کار و کارآفرینی جایگاه خود را پیدا کند افزود: متأسفانه در فرهنگ امروز جامعه ما یأس و ناامیدی را به مردم و جوانان القا می‌کند و مدعی هستند کارآفرینی ارزش نیست.

معاون اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: تکنیک دشمنان برای القای این ناامیدی پررنگ جلوه دادن مشکلات اقتصادی ایران است.

وی با بیان اینکه تردیدی نیست که فساد وجود دارد خاطرنشان کرد: اقرار در فساد و بزرگ‌نمای و سیاه نمایی مشکلات کشور درست نیست چراکه این مسئله سبب ترویج ناامیدی می‌شود.

سر زعیم با تأکید بر اینکه با تلاش به توسعه پایدار دست میابیم اذعان کرد: کشورهای توسعه‌یافته با تلاش و کارآفرینی محقق می‌شود و این فرهنگ در جامعه ریشه کرده است و باید با اتحاد و همدلی برای ایجاد اشتغال و رفع مشکلات اقتصادی گام برداریم.

وی ابراز داشت: منافع کارگر و کارفرما به هم وابسته است و اگر کارفرما نباشد مردم به اشتغال دست نمی‌یابند و اگر کارگری فعالیت نکند و دستمزد مناسبی نگیرد چگونه سرمایه‌گذاری کارفرمایان به ثمر برسد؟

این مقام مسئول یادآور شد: تلاش وزارت برای هم سویی کارگران و کارفرمایان است و مصداق بارزی از این ادعا نشست حقوقی دستمزد کارگران است و در چهار سال گذشته تمام دستمزد کارگران با امضای سه‌جانبه از سوی نمایندگان کارگران کارفرمایان و دولت مصوب شده است.

به گفته وی تلاش دشمنان برای تشدید مشکلات اقتصادی است ما موظف هستیم در این عرصه با یکدیگر همکاری کنیم.

انتهای پیام/
کد مطلب: 392616
 
 


پربازدیدترین