توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
این افراد از شربت گل بنفشه استفاده کنند
يکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۳
خانم‌های مجرد در تمام مناطق گرم و خشک سردسیر و گرم و تر می‌توانند از شربت گل بنفشه به عنوان آرام بخش استفاده نمایند.
به گزارش عرش نیوز، محمد باقر مینایی، متخصص طب سنتی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، گفت: خانم‌های جوانی که هنوز ازدواج نکرده‌اند و درمناطق سردسیر زندگی می‌کنند در فصل زمستان باید از آرام بخش استفاده کنند و چای آرام بخش مفیدی برای آنها محسوب می‌شود.

وی افزود: خانم‌های جوانی که هنوز ازدواج نکرده‌اند در مناطق سردسیر چای را به منظور ایجاد آرامش ۱ساعت پس از مصرف غذا بنوشند و اینگونه افراد در مناطق گرمسیری مانند چای خود را به همراه لیمو عمانی به عنوان مسکن و آرام بخش مصرف کنند و در مناطق گرم و تر مانند بوشهر و بندرعباس استفاده از خرما به همراه چای برای آنها آرام بخش خواهد بود.

این متخصص طب سنتی با اشاره به خاصیت خرما اظهار داشت: به دلیل آنکه رطوبت خرما به اندازه رطوبت هوا نیست خانم‌های مجرد در مناطق گرم و تر می‌توانند از آن به عنوان آرام بخش استفاده نمایند.

وی ادامه داد: خانم‌های مجرد در تمام مناطق گرم و خشک سردسیر و گرم و تر می‌توانند به منظور ایجاد آرامش در خود، روغن بنفشه را قبل از استحمام به بدن خود بمالند و پس از ۱ساعت استحمام کنند، اینگونه افراد شربت گل بنفشه را می‌توانند به عنوان یک مسکن در هوای سرد به صورت گرم و درتابستان به صورت خنک استفاده نمایند.
کد مطلب: 363410