توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
امیر قلعه‌نویی:
هر نتیجه‌ای در دربی به نفع تراکتورسازی است/ اول ورزشگاه نداشتیم حالا بازیکن نداریم/ سرعت در صدور حکم یونس حمزه مشکوک است
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۴
به گزارش عرش نیوز، امیر قلعه‌نویی عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: در دوران بازیکن و مربیگریم با چنین شرایط مواجه نشده بودم و جا دارد از سه بازیکنی که با وجود مصدومیت در بازی قبلی تیم تراکتورسازی حضور یافتند، تشکر نمایم.

 
وی گفت: تیم ذوب آهن از تیم های خوب کشور هستم، اما امیدوارم با حضور پرشورها بتوانیم برابر این تیم به نتیجه برسانیم.

 
سرمربی تراکتورسازی تبریز گفت: سال گذشته تیم را در رده یازدهم تحویل گرفتم و امسال به فینال جام حذفی رسانده و در لیگ برتر نیز در رده دوم قرار داریم.

 
وی افزود: خیلی بدشانس هستیم، زمانی که تیم داشتیم استادیوم نداشتیم، بعد از حضور تماشاگر محروم شدیم و در نهایت امروز هم تعدادی از بازیکنان مان را نداریم.

 
قلعه نویی اضافه کرد: فردا یک بازیکن محروم داریم و بازیکنان مصدوم ما با تلاش کادر پزشکی برای بازی فردا آماده شده اند که جا دارد از کادر پزشکی تیم تراکتورسازی تقدیر و تشکر نمایم.

 
سرمربی سابق تیم ملی ایران تصریح کرد: محسن بنگر در اختیار باشگاه قرار گرفته است و باشگاه در مورد وی تصمیم خواهد گرفت و من به خود وی گفتم با اینکه از لحاظ بازیکن در مضیقه هستم اما بازی کردنت در بازی با پرسپولیس به صلاح نیست و تو آبرویت را ذره ذره جمع کردی و نباید یک جا از دست دهی، اما به اصرار خودش وی در ترکیب تیم قرار گرفت.

 
وی تصریح کرد: من تبریز و تراکتورسازی را دوست داریم و تا جایی که بتوانم به تیم تراکتورسازی کمک خواهم کرد.

 
سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز متذکر شد: در چند روز اخیر من و نمایندگان مجلس با تونی صحبت کردیم امیدوارم مشکلات تراکتورسازی حل شود.

 
قلعه نویی بیان کرد: اینکه فدراسیون چرا سکوت کردند و چرا به موقع اطلاع ندادند را من نمی توانم پاسخ دهم، اما شاید آنها نیز فراموش کرده بودند و امیدوارم شرایط فراهم شود که تراکتورسازی بیشتر از این متضرر نشود.

 
وی گفت: من برنامه چند سال اخیر را با خود مرور می‌کنیم که  اتفاقات بازی با استقلال چند سال پیش و یا اتفاقات بازی نفت و الان نیز ابتدای فصل تیم خوبی داشتیم و زمین نداشتیم، بعد تماشاگر نداشتیم و حالا بازیکن لازم را نداریم و از این لحاظ بدشانس هستم.

 
سرمربی تراکتورسازی تبریز گفت: بدون 9 بازیکن به مصاف تیم پرسپولیس رفتیم، در حالی که پرسپولیس بدون 4 بازیکن در برابر قشقایی حذف شود و ما را دست و پا بسته به زمین پرسپولیس انداختند.

 
وی گفت: پیش از بازی به ما گفتند نوراللهی و عالیشاه را می توانید استفاده کنید، اما روز مسابقه گفتند این دو بازیکن را نیز قادر به استفاده نمی باشید و در این شرایط به مصاف پرسپولیس رفتیم.

 
وی در مورد سکوت باشگاه تراکتورسازی گفت: آقای آجرلو خیلی برای تیم تراکتورسازی زحمت کشیده بود و خود ایشان و باشگاه نیز از این موضوع شوکه شده و برای همین هنوز پاسخی داده نشده است.

 
سرمربی تراکتورسازی گفت: اگر مدیران قبلی باشگاه روزی صدهزار تومان کنار گذاشته بودند سالی 400 میلیون می‌شد و از این مبلغ می‌شد بخشی از بدهی تراکتورسازی پرداخت شود و آقای آجرلو از زمان قبول مسئولیت باشگاه تراکتورسازی برای پرداخت بدهی تراکتورسازی تلاش کرده که یکی فلاویو لوپز است.

 
وی افزود: حکم شکایت 5 سال گذشته بازیکنان تراکتورسازی هنوز صادر نشده، اما یونس حمزه بازیکن سال گذشته چنین حکمی صادر می‌شود که مشکوک است.

 
سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: ان شاالله با همین بازیکنان به کار خود ادامه می دهیم و امیدمان به تماشاگران تیم است و جا دارد از بازیکنان مصدوم تیم تشکر کنم که فداکارانه به تیم بازگشتند.

 
وی گفت: از رحمان رضایی تشکر می کنم که بازیکن بزرگی بوده و تجربه لالیگا را داشته و از جمع مربیان تراکتورسازی جدا شدند.

 
سرمربی تراکتورسازی تبریز گفت: اگر فردا برابر ذوب آهن به برتری دست یابیم، هر نتیجه ای که در دربی پایتخت به دست آید به نفع ما است./خبرگزاری فارس
کد مطلب: 391716