توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سالن اختصاصی هاکی در کرمانشاه افتتاح شد
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۸
نائب رئیس هیئت هاکی استان کرمانشاه گفت: با حمایت‌های مسئولان و تأمین بودجه لازم از سوی سازمان ورزش و جوانان استان سالن اختصاصی هاکی در مجموعه ورزشی هاکی کرمانشاه افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش عرش نیوز؛زهره یاری با بیان اینکه 150 ورزشکار سازمان‌یافته رشته هاکی در استان فعالیت می‌کنند اظهار داشت: تجهیز و بازسازی سالن‌های هاکی در سراسر استان نیازمند 800 میلیون ریال اعتبار است که در صورت تخصیص این اعتبار تیم هاکی استان در عرصه‌های قهرمانی بیشتر خودنمایی می‌کند.

نائب رئیس هیئت هاکی استان کرمانشاه از راه‌اندازی سالن هاکی در شهرستان‌های استان کرمانشاه خبر داد و افزود: عملیات تجهیز سالن هاکی در شهرستان‌های هرسین، کنگاور و کرندغرب آغاز شده و به زودی فعالیت حرفه‌ای هاکی در این شهرستان‌ها آغاز می‌شود.

یاری با اشاره به طرح استعدادیابی ورزشکاران کرمانشاهی در رشته هاکی گفت: در حال حاضر مشغول انجام برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری مسابقات قهرمانی استان و نیز قهرمانی کشور در چند ماه آینده هستیم.

نائب رئیس هیئت هاکی استان کرمانشاه با بیان اینکه هیئت حاکی استان از سال 80 فعالیت خود را آغاز کرده است عنوان کرد: در حال حاضر تمامی تمرینات علاقه‌مندان به ورزش‌ هاکی به منظور جذب ورزشکاران و شناسایی استعدادهای برتر به صورت رایگان برگزار می‌شود.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 337023