توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
شرکت مس به مسئولیت‌های اجتماعی خود در قبال کرمان عمل می‌کند
سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۲۱
مدیرعامل شرکت ملی مس ایران گفت: شرکت ملی مس ایران برای اجرای مسئولیت‌های اجتماعی خود در قبال استان کرمان آماده است.
به گزارش عرش نیوز؛احمد مرادعلی‌زاده شامگاه دوشنبه در مراسم افتتاح سایت دائمی نمایشگاه‌های استان که همزمان با آغاز به کار دوازدهمین نمایشگاه تخصصی ساختمان در کرمان برگزار شد، اظهار کرد: شرکت بازنشستگی مس ایران و توسعه و آبادانی استان کرمان از یک سال قبل کار خود روی این نمایشگاه را آغاز کردند.

وی بیان کرد: شرکت ملی مس ایران حتی اگر تمام سهام آن خصوصی باشد، باز  هم به مسئولیت‌های اجتماعی خود در قبال مردم متعهد است.

مدیرعامل شرکت ملی مس ایران گفت: صحیح نیست شرکتی مانند مس از منابع استان کرمان استفاده کند، اما از عواید و زنجیره ارزش آن در جامعه اثری نباشد.

مرادعلی‌زاده تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های شرکت ملی مس ایران ورود به کارهای فرهنگی و اثرگذاری است که بر پایه علمی و دانش خاص پایه‌ریزی شده است.

وی بیان کرد: شرکت مس با حمایت همه مسئولان کشور و استان بنا دارد به تمام مسئولیت‌های اجتماعی خود عمل کند.

مدیرعامل شرکت ملی مس ایران با تقدیر از افرادی که از سال 86 برای ایجاد این مجموعه نمایشگاهی کمک کرده‌اند گفت: وظیفه روزمره و همیشگی شرکت‌های بزرگ وسعت دادن به زنجیره ارزش در استان است.

مرادعلی‌زاده افزود: یکی از ابزارهای همه جانبه در مسیر توسعه، ایجاد این مکان برای برپایی نمایشگاه‌های بزرگ و حتی در سطح بین‌المللی است.

وی خاطرنشان کرد: آغاز به کار نمایشگاه دائمی در کرمان می‌تواند موتور محرکه‌ای برای دیگر بخش‌های توسعه‌ای استان باشد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی مس نیز در این آیین اظهار کرد: تعداد بازنشستگان صندوق مس در حال حاضر 3هزار و600 نفر است که به زودی به 6هزار و 400 نفر می‌رسد.

منصور سلطانی با اشاره به اینکه فاز نخست نمایشگاه دائمی کرمان با اندک سرمایه‌ای از سال 86آغاز شده است گفت: تعهدات صندوق بازنشستگی مس به شکل روزانه تا هفتگی و سالانه است.

وی بیان کرد: امیدواریم با تلاش مسئولان بتوانیم به زودی فاز دوم نمایشگاه را نیز به بهره‌برداری برسانیم.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی مس خاطرنشان کرد: رسالت صندوق بازنشستگی مس، انجام به موقع تعهدات در مورد بازنشستگان این صندوق است.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 317926