توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
برگزاری کنسرت رضا یزدانی در شیراز / رونمایی از آلبوم «سلول شخصی»
شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۸
شیراز - جشن امضای آلبوم سلول شخصی رضا یزدانی در حالی در شیراز برگزار شد که این خواننده فرردا،یکشنبه در این شهر کنسرتی برگزار می کند.
به گزارش عرش نیوز: عصر شنبه با حضور رضا یزدانی در کافه کتاب تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس هشتمین آلبوم رضا یزدانی با نام «سلول شخصی» که توسط تصویر گستر پاسارگاد و به تهیه کنندگی علی اوجی تولید شده است در حاشیه جشنواره موسیقی فجر شیراز رونمایی شد.

این هشتمین اثر خواننده چهل و یک ساله است که یازده ماه پس از انتشار آلبوم قبلی او به نام «ساعتا خوابن» روانه بازار شده و در آستانه کنسرت این خواننده در کافه کتاب شیراز رونمایی شد.

خواننده موسیقی پاپ در این مراسم، گفت: همیشه در کنسرتها بعد از اجراها فرصت دیدار با علاقه مندان موسیقی به آسانی فراهم نمی شود، از این رو امروز فرصت دیدار و با هم بودن فراهم شد.

رضا یزدانی افزود: این آلبوم کمتر از دوماه است که منتشر شده و به طور مجموعه ای صوتی و تصویری رونمایی می شود.

این مجموعه حاوی دو سی دی صوتی و ۱۴ قطعه است.تمامی ترانه های سی دی اول با نام های سلول شخصی، آهنگ قدیمی، پله برقی، سیگار پشت سیگار، سمت هیچ، کلاشینکف، پل نیومن و شلیک کن رفیق توسط اندیشه فولادوند سروده شده اند.

در سی دی دوم هم ترانه های کاشف، خاطرات پینه بسته، ما، مثه یه تصادف ناجور، تعظیم زئوس و خودزنی توسط مهدی ایوبی، رضا داورزنی، خسرو کیان راد، علیرضا باران و بابک صحرایی سروده شده اند.

رضا یزدانی آهنگسازی این آلبوم و تنظیم یک قطعه را انجام داده است.

میلاد عدل، بهروز پایگان، پویا نیکپور، محمد خرمی نژاد، شهروز بردوده و ستار اورکی تنظیم کنندگان این آلبوم هستند.

میلادعدل، محمد خرمی نژاد، مازیار احمدپور، شهروز بردوده، بهروز پایگان، همایون نصیری، مجید برومند، غزاله شیرازی و ایمان جعفری پویان در این مجموعه به نوازندگی پرداخته اند.

عکاسی، گرافیک و تصویر سازی این آلبوم نیز همچون دیگر آثار رضا یزدانی توسط شهرزاد داور انجام شد.

کنسرت این خواننده یکشنبه شب در تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس برگزار خواهد شد.

منبع: مهر
کد مطلب: 364528