توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
پکیج‌های انرژی خورشیدی در اختیار عشایر کهگیلویه‌ و بویراحمد قرار می‌گیرد
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۲
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه‌وبویراحمد گفت: جهت استفاده عشایرکوچ نشین استان ازپکیج‌های انرژی خورشیدی قابل حمل, در حال آمار برداری از تعداد خانوارها و متقاضیان هستیم.

به گزارش عرش نیوز؛داود راهزادی اظهار داشت: در راستای توسعه واصلاح شبکه های برق استان پروژهای متعددی داریم که امیدواریم از منابع داخلی بتوانیم حداکثر تا نیمه اول سال 94آن‌ها را به بهره برداری برسانیم.

وی افزود: مردم استان لازم است مصرف برق خود را مدیریت و اصلاح کنند و اصولی و مجاز از برق استفاده کنند تا بتوانیم خدمات بهتری به همه نقاط ارائه نماییم.افزون بر 5 میلیارد و 800 میلیون ریال از محل اعتبارات بند 69 بودجه کشور توسط مدیریت برق شهرستان چرام انجام شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه‎‌ و بویراحمد به برنامه‌های جدید شرکت توانیر در استفاده از انرژی‌های نو اشاره کرد و افزود: استفاده از انرژی خورشیدی در سطح شرکت توانیر سیاست‌گذاری شده تا با استفاده از فتو ولتائیک جهت مصارف خانگی روستاهای 10 و 5 خانوار اسفاده شود.

راهزادی خاطرنشان کرد: فراخوان عمومی انجام شده تا هرکس که لازم داشته باشد از این طرح اسفاده و ما از آنها حمایت می‌کنیم.

وی تصریح کرد: جهت استفاده و رفاه حال عشایر کوچ نشین از پکیج‌های انرژی خورشدی قابل حمل که هرجا لازم داشته باشند برنامه‌های خوبی در دستور کار داریم.

راهزادی با اشاره به اینکه این پکیج‌های خورشیدی برای عشایر مقرون به صرفه است، اظهار داشت:  در حال آمار برداری از تعداد خانوارهای عشایر و متقاضی جهت استفاده از این طرح هستیم.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 345529