توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرمانده انتظامی شهرستان دامغان
تصادف سرویس مدرسه دانش‌آموزان با یک سواری ریو در دامغان ۱۴ مصدوم برجای گذاشت
يکشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۵
فرمانده انتظامی شهرستان دامغان گفت: تصادف سرویس مدرسه دانش‌آموزان با یک سواری ریو در دامغان ۱۴ مصدوم برجای گذاشت.
 به گزارش عرش نیوز، سرهنگ سید علی‌اکبر میری صبح امروز در جمع خبرنگاران از برخورد سرویس مدرسه دانش‌آموزان با یک سواری ریو در میدان زینبیه دامغان خبر داد و اظهار داشت: این سانحه صبح امروز ساعت 7:35 در اثر عدم رعایت حق تقدم از سوی راننده خودروی سواری ریو رخ‌داده است.

 
وی با اشاره به اینکه سرویس مدرسه در اثر برخورد با سواری ریو واژگون شده افزود: دانش‌آموزان این سرویس در این تصادف مصدوم شدند و پس از حضور گروه امداد و نجات و مأموران اورژانس و اجرای عملیات سرپایی روی مصدومان به نزدیک‌ترین بیمارستان منتقل شدند.

 
فرمانده انتظامی شهرستان دامغان با بیان اینکه جراحت 10 نفر از دانش آموزان سطحی بوده است، خاطرنشان کرد: این دانش‌آموزان پس از عملیات سرپایی درمان شدند و با رضایت خانواده‌ها از بیمارستان مرخص شدند.

 
وی افزود: 4 نفر از دانش‌آموزان هم‌اکنون در بیمارستان ولایت در دامغان بستری هستند که پس از تکمیل عملیات درمانی و اطمینان از سلامت جسمانی آنان، نیز به‌زودی از بیمارستان مرخص می‌شوند.

 
میری با اشاره به برخی قوانین راهنمایی و رانندگی در سطح شهر گفت: عدم رعایت سرعت مجاز و حق تقدم برای تردد در مسیرها و خیابان‌های شهری یکی از مهم‌ترین عواملی است که سبب بروز تصادف می‌شود.

 
وی ابراز کرد: نیروی انتظامی شهرستان دامغان با تلاش شبانه‌روزی مأموران راهنمایی و رانندگی همواره درصدد کاهش تصادفات شهری و بین‌شهری است و این مهم با رعایت قوانین از سوی رانندگان محقق می‌شود.

 
فرمانده انتظامی شهرستان دامغان با اشاره به برخی اقدامات نیروهای پلیس در این راستا افزود: برگزاری کلاس‌های آموزشی در مدارس برای رعایت نکات ایمنی و راهنمایی و رانندگی به هنگام حضور در سرویس مدارس و عبور از خیابان‌ها یکی از مهم‌ترین اقدامات نیروی انتظامی شهرستان دامغان به شمار می‌آید.

 
انتهای پیام/
کد مطلب: 391924