توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان اعلام کرد
خبری خوش برای خانواده حوزه سلامت و مردم استان سمنان/پژوهشگران برتر حوزه سلامت استان سمنان تجلیل می‌شوند‌
يکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۱
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: پژوهشگران برتر حوزه سلامت این استان تجلیل می‌شوند.
مهدی شادنوش در گفت‌وگو با خبرنگار عرش در سمنان، اظهار داشت: در همایش تجلیل پژوهشگران برتر حوزه سلامت از 15 پژوهشگر برتر دانشکده‌های پرستاری، پزشکی، توان‌بخشی و بهداشت تجلیل می‌شوند.

وی با اشاره به زمان برگزاری این همایش تجلیل گفت: مراسم گرامی داشت هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان فردا دوشنبه 29 آذرماه و در ساعت 9 صبح در سالن رازی دانشکده دندانپزشکی برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اشاره به تجلیل 35 پژوهشگر و فعال پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت:
در این همایش علاوه بر تجلیل از پژوهشگران برتر حوزه سلامت از 17 مدیر که زمینه پژوهش‌های کاربردی و بنیادی در این زمینه را فراهم کردند، نیز تجلیل صورت می‌گیرد.

شادنوش با اشاره به نقش بسیار مهم پژوهش در توسعه کشور به برخی برنامه‌های این دانشگاه در راستای فعالیت‌های پژوهشی اشاره کرد و گفت: توسعه فعالیت‌های پژوهش محور در اولویت برنامه‌های این دانشگاه قرار دارد.

وی با اشاره به اقدامات دانشگاه علوم پزشکی در راستای فعالیت‌های پژوهشی و حمایت از پژوهشگران گفت: دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان تاکنون از طرح‌های پژوهشی دانشجویان، دانشکده‌های تخصصی و کارکنان حمایت می‌کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اشاره به برگزاری «دومین جشنواره هفته پژوهش و فناوری استان سمنان» گفت: سه نفر از محققان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در این جشنواره برگزیده و تقدیر شدند.

به گزارش عرش نیوز؛ پرویز کوخایی، مهدی کاهویی به‌عنوان پژوهشگران برگزیده دانشگاه‌ها در گروه پزشکی و نصرالله مرادی کر به‌عنوان پژوهشگر برگزیده دانشجوی دکترای تجلیل و تقدیر شد.
کد مطلب: 391221