توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار هرمزگان:
وحدت و برادری باید اساس زندگی مسلمانان باشد
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۸
نماینده عالی دولت در استان هرمزگان گفت: ما مسلمانان باید زندگی خود را براساس وحدت و برادری و محبت بنا کنیم.

به گزارش عرش نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان، جاسم جادری در سخنانی در جمع مردم روستای «طبل» جزیره قشم ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع مردم این روستا، اظهار داشت: روز جمعه، روز عبادت و وحدت امت اسلامی است و قدرت جامعه توحیدی در نماز جمعه تجلی پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه امیدواریم وحدت و برادری امت اسلامی روز به روز افزایش پیدا کند، افزود: ما مسلمانان باید زندگی خود را براساس وحدت و برادری و محبت بنا کنیم.

استاندار هرمزگان در ادامه با اشاره به مسائل و مشکلات شهرستان قشم، بیان داشت: تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران، فشارهایی را بر زندگی مردم و همچنین درآمدهای کشور متحمل کرده و سال گذشته تنها حدود 30 درصد بودجه عمرانی استان هرمزگان تخصیص پیدا کرد.

جادری تصریح کرد: براساس تدبیر و گفتمان اعتدالی که رئیس جمهور و دولت در پیش گرفته است، امیدواریم بتوانیم با حکمت و تدبیر مشکلات کشور را حل کرده و حداقل بتوانیم درآمدهای نفتی را به کشور بازگردانیم.

وی با بیان اینکه مردم همواره پشتیبان و یاری دهنده نظام جمهوری اسلامی ایران بوده اند، اظهار داشت: کشور ما از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با دسیسه‌های فراوانی از سوی دشمنان مواجه بوده اما با کمک و همراهی مردم، همواره در مسیر پیشرفت گام برداشته‌ایم.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان، عمران و آبادانی کشور را مستلزم حضور و مشارکت مردم دانست و گفت: جامعه ما نیازمند اشتغال‌زایی، تولید و درآمدزایی است و دولت به تنهایی نمی‌تواند تمامی مشکلات را حل کند و باید مردم در این راه به دولت کمک کنند.

جادری خاطرنشان کرد: تا کنون اقشار مختلف مردم از جمله خیران، در ساخت مساجد، مدرسه و درمانگاه به کشور کمک کرده‌اند و ما معتقدیم با مشارکت همه می‌توانیم خودمان کشورمان را بسازیم.

وی در ادامه عنوان کرد: در جمهوری اسلامی ایران، اقوام و پیروان ادیان و مذاهب مختلف از جمله شیعه و سنی با برادری و مهربانی در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند و همه باید در آبادانی کشور مشارکت کنیم.

کد مطلب: 269498