Share/Save/Bookmark
دومین سنگ محک بعد از "مرزبندی با دشمن" در فتنه 88/ خیانتی به نام تحریک احساسات ملت برای ایجاد اختلاف
سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۲۳:۰۴
دومین سنگ محک بعد از "مرزبندی با دشمن" در فتنه 88/ خیانتی به نام تحریک احساسات ملت برای ایجاد اختلاف هشدار صریح و بی‌پرده اخیر رهبر انقلاب در خصوص خیانت تحریک‌کنندگان احساسات مردم در جهت ایجاد اختلاف، دومین شاخص برجسته است که معظم له بعد از سال 88 در خصوص مرزبندی سران فتنه با دشمن و حرکت در مسیر قانون تبیین نموده اند، هشداری که بدون شک مخاطب آن برای جدا شدن سره از ناسره فقط سران قوا نیستند
دومین سنگ محک بعد از "مرزبندی با دشمن" در فتنه 88/ خیانتی به نام تحریک احساسات ملت برای ایجاد اختلاف
به گزارش عرش نیوز به نقل از مرآت و مرصادنیوز ، کلید واژه "مرزبندی با دشمن و حرکت در مسیر قانون" که در خطبه‌های تاریخی مقام معظم رهبری در نماز جمعه ۲۹ خرداد سال ۸۸ عنوان شد جمعيت معترض را به گروهك اغتشاشگر نهايتاً چند صد نفره تبديل کرد و فضای جامعه با این ندبیر ولایی به گونه‌اي مديريت شد كه نامزدهاي بازنده انتخابات در حالي كه داشتند در ميان هواداران به "اسطوره مقاومت " ملقب می‌شدند در گذر‌گاه مرز بندی با دشمن و حرکت در مسیر قانون مردود و حذف شدند و فضای جامعه با نهم دی ماه کاملا تلطیف ‌شد.

رهبری بی‌بدیل و خیره‌کننده در هدایت انقلاب نياز به هزاران ساعت تحليل و بررسي دارد. رهبر معظم انقلاب این بار هم با جمله‌ای تعیین کننده‌ که موشکافانه زمان امتحان، موضوع امتحان، و حتی نتیجه آن را مشخص کردند راه را بر بهانه‌جویی و شیطنت برای فتنه‌گری‌های تازه بستند.

بعضی از چهره‌هایی که داعیه‌دار حرکت در مسیر ترسیم شده رهبر معظم انقلاب هستند به بهانه تفسیر بیانات واضح و شفاف معظم له خواسته یا ناخواسته باز هم در خلاف جهت آب شنا می‌کنند. به عنوان نمونه در تریبون‌های خود به دنبال یافتن مقصر مشاجره مسئولان و این‌که مخاطب رهبر انقلاب چه کسی بوده است! گمانه‌زنی کرده و بعضا حکم صادر می‌کنند.

تعدادی از سایت‌ها و وب‌نوشت‌ها با رنگ و لعاب ارزشی که رد‌پایی از قرابت با بعضی از مسئولان را در پاره‌ای از مواقع به جا گذاشته‌اند در دام این گرایش باطنی افتاده و سعی دارند پیشاپیش مردودشدگان از امتحان امروز تا انتخابات را پیش‌بینی کرده و به خیال خود دست خائن را رو کنند.

تمامی اقدامات از این دست، چه دلسوزانه و یا غیر از آن، چشم بستن بر اصل مکنون قلبی مقام معظم رهبری است.

«از امروز تا روز انتخابات هرکسی احساسات مردم را در جهت ایجاد اختلاف به کار گیرد، قطعاً به کشور خیانت کرده است»
باید هوشیار بود که عبارت "از امروز" یعنی این‌که در شرایط کنونی واکاوی اشتباهی مثل نامه‌نگاری‌ها و دست برنداشتن از دنبال مقصر گشتن هم می‌تواند مصداق اختلاف‌افکنی باشد.

باید دقت کرد که عبارت "هرکسی" رئیس جمهور و رئیس قضا و وزیر و وکیل و روزنامه و وبلاگ و... نمی‌شناسد. شاخص تعیین شده از جانب رهبری معظم، نسخه قطعی و بدون مشابه برای تمامی کسانی است که خود را داخل دایره انقلاب اسلامی ایران می‌دانند و هیچ عذر و بهانه‌ای برای مردودین احتمالی پذیرفته نیست و یقینا پس از زمستان فتنه‌ها برای عده‌ای که خود را به ندیدن و نشنیدن بزنند رو سیاهی به دنبال خواهد داشت.

گرچه ناخرسندی رهبر انقلاب از ریختن آب به آسیاب دشمن از سوی بزرگان نظام به خوبی در بیانات ایشان مستتر بود اما تعیین شاخصی به نام "تحریک احساسات مردم در جهت اختلاف افکنی" و تعبیر آن به "خیانت" از سوی رهبری معظم مختص به شخص و یا گروه خاصی نیست.

کنار گذاشتن و فراموش کردن دعواها و گریبان‌گیری‌ها و مچ‌گیری حتی در لایه‌های پایین دستی مدیران و مسئولان، تقابل‌های رسانه‌ای مکتوب و مجازی طیف‌های مختلف سیاسی در کشور، قلم زدن در سرمقاله روزنامه‌ها برای تخطئه رقیب سیاسی و حتی نوشتن در وبلاگ‌های نشان‌دار و بی‌نشان و... همه و همه در راستای عبور نکردن از خط قرمز ترسیم شده یعنی خیانت به کشور باید به سرعت در فضای جامعه ملموس شود.

قدر مسلم فرمایشات اخیر رهبر انقلاب در جمع دانش‌آموزان سنگ محک و دومین شاخص برجسته پس از انتخابات ۸۸ است
کد مطلب: 14489