توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مه غلیظ و کولاک موضعی در برخی از محورهای مواصلاتی استان زنجان
چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۴
مسئول مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان از وجود مه غلیظ و کولاک موضعی در برخی محورهای استان خبر داد و گفت: رانندگان در هنگام حرکت نکات ایمنی را رعایت کنند.

به گزارش عرش نیوز؛مسعود خوشکام با اعلام وضعیت  حاکم بر راه‌های مواصلاتی استان زنجان اظهار داشت: در محور زنجان- بیجار به ویژه گردنه پاپایی مه غلیظ این مسیر را فرا گرفته که سبب کاهش دید افقی شده است.

وی تصریح کرد: در محورهای ارتباطی زنجان- طارم و تهم- چورزق در بعضی مقاطع کولاک موضعی بر منطقه حاکم است.

مسئول مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان ابراز کرد: با توجه به وضعیت موجود در راه‌های استان رانندگان با سرعت مطمئنه حرکت و نکات ایمنی را رعایت کنند.

وی عنوان کرد: در سایر محورهای مواصلاتی استان زنجان وضعیت جوی پایدار است و تردد با سهولت انجام می‌شود.

خوشکام با اشاره به اینکه همه محورهای ارتباطی باز هستند، بیان کرد: همه محورهای روستایی نیز باز و تردد در آن‌ها انجام می‌شود.

وی به رانندگان توصیه کرد: به علت کوهستانی بودن راه‌های ارتباطی استان زنجان و احتمال بارش‌های جوی رانندگان قبل از سفر با ارسال پیامک بدون متن به شماره 1000241141 از وضعیت راه‌ها آگاهی یابند.

مسئول مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان عنوان کرد: مسافران می‌توانند برای آگاهی از وضعیت راه‌ها با تلفن گویای 141 و یا شماره 33772027 تماس حاصل فرمایند.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 346195