توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سردار ‌جوانی در جمع راهپیمایان سمنانی:
مقاومت مردم منطقه آسیای غربی، اسرائیل را به لرزه انداخته است/پایان دوران امپراتوری آمریکا در آسیای غربی‌
جمعه ۱۱ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۵
مشاور سیاسی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به مقاومت امت اسلام در منطقه آسیای غربی در برابر دسیسه‌های دشمنان گفت: مقاومت مردم منطقه آسیای غربی، اسرائیل را به لرزه انداخته است.

به گزارش عرش نیوز از سمنان، سردار یدالله جوانی دقایقی پیش در سخنرانی پایانی راهپیمایی باشکوه روز قدس که با حضور گسترده و دشمن‌شکن مردم روزه‌دار شهر سمنان در مصلی این شهر برگزار شد اظهار داشت: این مقاومت در آسیای غربی، ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به اثرات مقاومت امت اسلامی در منطقه آسیای غربی علیه استبداد و دسیسه‌های استکباری آمریکا و هم‌پیمانان این کشور افزود: امروز باید گفت که دیگر دوران امپراتوری آمریکا در آسیای غربی پایان‌یافته است.

مشاور سیاسی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به تغییر توازن و معادله قدرت در منطقه تصریح کرد: امروز رژیم غاصب صهیونیستی جرئت حمله دیگری را در منطقه ندارد.

جوانی با اشاره به جمله تاریخی مقام معظم رهبری درباره نابودی رژیم صهیونیستی تا 25 سال آینده بیان کرد: امروز جبهه مقاومت مستضعفان در برابر جبهه مستکبران شکل‌گرفته است و بدین‌وسیله این پیش‌بینی مقام معظم رهبری محقق می‌شود.

وی با اشاره به پیش‌بینی کارشناسان سیاسی جهان درباره وضعیت آسیای غربی گفت: روند تحولات در منطقه آسیای غربی به‌گونه‌ای است که کارشناسان می‌گویند دوران امپراتوری آمریکا در این منطقه پایان پذیرفته است.

مشاور سیاسی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به افول قدرت جبهه مستکبران در منطقه آسیای غربی تصریح کرد: این در حالی است که شاهد افزایش روزافزون قدرت جبهه مقاومت در این منطقه هستیم.

سردار جوانی بابیان اینکه حرکتی که انقلاب اسلامی ایران آغاز کرده است؛ همچنان ادامه خواهد داشت عنوان کرد: ملت بزرگ ایران راهی را که با پیروزی انقلاب اسلامی آغاز کرده است؛ با همان روحیه انقلابی ادامه داده و امروز شاهد گسترش ارزش‌‌ها و اهداف انقلاب اسلامی در منطقه نیز هستیم.

وی با اشاره به حرکت مردم کشور یمن در امتداد ارزش‌های انقلاب اسلامی بیان کرد: امروز امتداد قدرت انقلاب اسلامی و مقاومت اسلامی به سمت کانال سوئز در حال گسترش است.

مشاور سیاسی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با آمریکا را به‌عنوان سرکرده شبکه استکبار جهانی، دشمن اصلی ملت بزرگ ایران دانست و با اشاره به تغییر نقشه تقابل جبهه استکبار علیه ملت بزرگ ایران از نبرد نظامی به جنگ تمام‌عیار اقتصادی با وضع تحریم‌های سنگین و ظالمانه افزود: دشمن امروز به راهبرد فشار مذاکره برای حل مشکلاتی روز آورده است که خودش باعث پیدایش آن شد.

سردار جوانی با اشاره به اینکه باید توجه داشت که کاهش قدرت استکبار به معنای فروپاشی آن نبوده و قدرت‌های استکباری به‌راحتی تن به فروپاشی نمی‌دهد خاطرنشان کرد: ازاین‌رو باید ملت بزرگ ایران هوشیاری خود را همواره حفظ کند.

وی از آگاهی، بصیرت و هوشمندی، به‌عنوان خواسته‌های مقام معظم رهبری از ملت همیشه بیدار ایران اسلامی نام برد و بابیان اینکه ماهیت روز قدس دفاع از مظلومان عالم است تصریح کرد: «قدس» مسئله اول جهان اسلام است.

مشاور سیاسی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه قدس از آرمان‌های انقلاب اسلامی است خاطرنشان کرد: قدس قبله‌گاه نخست مسلمانان بوده و روز قدس، منشأ اثراتی خیر برای انقلاب اسلامی بوده است.

جوانی با اشاره به اینکه اگر با رژیم صهیونیستی برخورد نشود؛ تمام جغرافیا و پیکر جهان اسلام را مختل می‌کند تأکید کرد: امروز همه زورگویان عالم مدافع اسرائیل، این غده چرکین هستند.

وی با اشاره به اینکه حمایت از ملت‌‌های مظلوم منطقه از مردم سوریه و عراق گرفته تا مردم لبنان و فلسطین وظیفه‌ای دینی برای ماست خاطرنشان کرد: این حمایت در امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران نیز نقش دارد؛ چراکه حزب‌الله و گروه‌های مقاومت فلسطینی، عراقی و سوری پشتوانه امنیت ملی کشورمان هستند.

مشاور سیاسی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به لزوم و نقش حضور مدافعان حرم در کشور سوریه و عراق در امنیت امروز کشورمان تصریح کرد: اگر جان‌فشانی‌‌های مدافعان حرم نبود؛ امروز ما می‌بایست در داخل مرزهای کشور از مرزهایمان در برابر تروریست‌های تکفیری دفاع می‌کردیم.

کد مطلب: 390691