توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرعامل ماشین‌سازی :
باشگاه ماشین سازی تبریز تغییر نام داد
چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۲۸
مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز گفت: با حمایت‌هایی که از سوی شهرداری تبریز انجام می‌گیرد نام تیم به «باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین شهرداری تبریز» تغییریافته است.
به گزارش عرش نیوز، عیسی اکبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تبریز درباره وضعیت تیم ماشین‌سازی در لیگ دسته دو اظهار داشت: به عقیده کارشناسان گروه ما، گروه مرگ مسابقات است و از طرفی با اینکه تعداد تیم‌های لیگ دو ۴۰ تیم شده اما تعداد سهمیه صعود بیش‌تر نشده است.

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز افزود: تیم‌هایی که در گروه ما هستند اکثراً توانایی مالی بالایی دارند و تیم‌های ریشه‌داری هستند برای مثال تیم‌های قوی مثل ابومسلم، پیام وحدت، نفت نوین آبادان، منطقه آزاد کیش و شرکت حفاری اهواز حضور دارند و همان‌طور که گفتم این تیم‌ها پشتوانه مالی خوبی دارند و همین سبب می‌شود سطح مسابقات بالا برود و رقابت سنگین شود.

وی با اشاره به کمک‌های شهرداری تبریز به این باشگاه تأکید کرد: خوشبختانه آقای شهردار از باشگاه حمایت می‌کنند ولی در کل ما دلایلی ازجمله دیر بسته شدن تیم و مشکلات قبلی موجب شده که مسائل و مشکلات زیادی در باشگاه وجود داشته باشد که خدا را شکر تقریباً حل شدند و الآن باشگاه در آرامش کامل به سر می‌برد اما به‌هرحال کار زیادی برای انجام دادن داریم به‌طوری‌که خود من ساعت ۱۰ شب به خانه برمی‌گردم.

اکبرزاده بااشاره امکانات سخت‌افزاری این تیم تصریح کرد: در حال حاضر با عنایت مسئولان محترم شهرداری به دنبال این هستیم که زمین چمن مصنوعی استادیوم ۵۰۰۰ هزاری را تحویل بگیریم همچنین در حال حاضر زمین چمن ماشین‌سازی را در اختیارداریم و بازی‌هایمان در استادیوم باغشمال برگزار می‌شود.

مدیرعامل سبزپوشان افزود: البته توانسته‌ایم یک دفتر برای باشگاه تهیه کنیم تا ساختار زیربنایی را دوباره احیا کنیم بااین‌حال زمانی که من باشگاه تحویل گرفتم هیچ‌چیز نداشت و می‌توان گفت فقط نام آن را به من دادند چون یک دفتر هم نبود که برویم آنجا بنشینیم یا حتی یک برگ کاغذ هم وجود نداشت که روی آن چیزی بنویسیم.

وی در مورد تغییر نام باشگاه بعد از انتقال به شهرداری تبریز، خاطرنشان کرد: با حمایت‌هایی که از سوی شهرداری تبریز انجام می‌گیرد نام تیم به «باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین شهرداری تبریز» تغییریافته و چون در بین مردم و در زبان مادری به این تیم ماشین گفته می‌شود پسوند «سازی» را از آخر آن حذف کردیم.

اکبرزاده با اشاره به بهبود نتایج تیم عنوان کرد: ما تیم خوبی داریم و تمام بازیکنان بومی هستند و اگر در اول فصل کمی زودتر تمرینات را آغاز می‌کردیم می‌توانستیم نتایج بهتری بگیریم بااین‌حال در هفته‌های اخیر روحیه بچه‌ها بیش‌تر شده و آن‌ها باانگیزه بیش‌تری بازی می‌کنند و همچنین با بازیکنانی که به تیم اضافه شدند وضعیت بهتر شده است.

وی افزود: آقای علیزاده که به‌تازگی جذب ماشین‌سازی شدند چندین سال سابقه حضور در لیگ برتر و لیگ یک را دارند و قطعاً می‌توانند به تیم کمک کنند همچنین ۲ هفته قبل از ایشان یک دروازه‌بان خوب باسابقه حضور در لیگ برتر و لیگ یک به تیم اضافه شدند و در خط دفاعی هم تغییراتی انجام شد و فکر می‌کنم اگر تعدادی نفر جدید هم جذب کنیم تیم تقویت می‌شود.

مدیرعامل ماشین‌سازی با اعلام این‌که در خط حمله نیز اشکالاتی وجود دارد، تأکید کرد: در خط دفاع نوعی ضعف وجود دارد که باعث می‌شود از هر ۱۰ صحنه‌ای که موقعیت ۱۰۰ درصد محسوب می‌شود، فقط یکی دو گل بزنیم.

اکبرزاده خاطرنشان کرد: ما تنها در ۸ روز تیم را برای مسابقات آماده کردیم و از طرفی بودجه محدودی داشتیم به‌طوری‌که در ابتدای فصل ۷۰۰ میلیون بودجه در نظر گرفتند و ما فقط با ۲۰ بازیکن تیم را بستیم به‌طوری‌که وقتی ۴ بازیکن مصدوم شدند تنها با ۱۶ نفر به مسابقات می‌رفتیم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا تیم‌های پایه این باشگاه در حال فعالیت هستند یا خیر، اظهار داشت: در مورد فوتبال پایه اولین اولویت راه‌اندازی تیم امید هست تا بعد در ادامه به بقیه تیم‌ها برسیم چون ما با محدودیت بودجه مواجه هستیم و نمی‌توانیم همزمان در چند جا سرمایه‌گذاری کنیم.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 341398