توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مسئولان استقلال فکری به حال تیم کنند
برومند: منصوریان از دوران بازیگری‌اش این حاشیه‌ها را داشت/ رحمتی انتظارات هواداران را برآورده نکرده است
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۸
دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: متأسفانه علیرضا منصوریان از همان دوران بازیگری‌اش درگیر مسائل حاشیه‌ای بود.
پرویز برومند عرش نیوز، درباره ناکامی استقلال در لیگ برتر و حذف از رقابت‌های جام حذفی اظهار داشت: پیش از این چندین بار گفته‌ام که استقلال چه زمانی که گل می‌زند و چه زمانی که گل دریافت می‌کند، طرح و برنامه‌ای ندارد. این همه گفتیم، اما گوش شنوایی نبود تا بشنود. امیدوارم مسئولان باشگاه استقلال چاره‌ای برای این تیم پیدا کنند.

«وقتی طرح و برنامه‌ای نباشد، یعنی تیم تمرینات خوبی انجام نمی‌دهد»، وی با بیان این جمله افزود: ما استقلالی هستیم و دوست نداریم ناراحتی هواداران را ببینیم. هر حرفی هم نمی‌توانیم بزنیم، چرا که هم‌بازی‌های قدیمی ما در این تیم حضور دارند و اگر هم صحبتی انجام دهیم، هواداران ناراحت می‌شوند.

دروازه‌بان پیشین استقلال در واکنش به این موضوع که برخی‌ها اعتقاد دارند علیرضا منصوریان بیشتر درگیر حواشی، سکوها و دیگر چیزهاست تا مسائل فنی، گفت: متأسفانه منصوریان از دوران بازیگری‌اش هم این حاشیه‌‌ها را داشت. باشگاه استقلال باید از ابتدا به این چیزها فکر می‌کرد. ای کاش باشگاه با چند آدم بزرگ مشورت می‌کرد. البته در این شرایط موافق کنار گذاشتن منصوریان نیستم، چون کنار گذاشتن او و دستیارانش برای باشگاه هزینه دارد و از طرف دیگر باید برای جذب مربیان جدید نیز هزینه کنند.

برومند درباره انتقاداتی که نسبت به عملکرد مهدی رحمتی می‌شود، تصریح کرد: اگر رحمتی نبود، استقلال در همان 90 دقیقه به نفت می‌باخت. با این وجود رحمتی انتظارات هواداران را برآورده نکرده است. این مسئله هم به تمریناتی برمی‌گردد که انجام می‌دهد، چون عملکرد بازیکن از تمرینات به بازی‌ها انتقال داده می‌شود. امیدوارم مسئولان باشگاه فکر عاجلی برای تیم داشته باشند تا هواداران بیشتر از این اذیت نشوند.

وی در ادامه در ارتباط با اظهارات سیاوش اکبرپور مبنی بر اتفاقات زیادی که در آکادمی استقلال می‌افتد، گفت: همه حرف‌های سیاوش واقعیت دارد. لیدری به خودش اجازه داده که بینی سرپرست جوانان را بشکند و اکنون نمی‌دانم چه کسی او را آزاد کرده است. اینها ضعف‌های باشگاه است./تسنیم
کد مطلب: 391294