توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نزاع خیابانی دراردبیل به داخل بیمارستان کشیده شد/حمله به بیمارستان درکارنبود
دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۳
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل با رد برخی ادعاهای رسانه ای درباره حمله اراذل و اوباش به بیمارستان فاطمی اردبیل گفت: حمله ای در کار نبود و این حادثه به یک نزاع جمعی در بیرون از بیمارستان مربوط می شود.
به گزارش عرش نیوز؛'ناصر عتباتی' گفت: یک نزاع گروهی که شب گذشته در یکی از محلات حاشیه اردبیل به وقوع پیوسته بود در نهایت به داخل بیمارستان فاطمی کشیده شده و هیچ طرح و نقشه قبلی برای حمله و هجوم به بیمارستان وجود نداشته است.

وی بیان کرد: فرار یکی از طرفین دعوا به داخل بیمارستان و تعقیب وی از سوی چند نفر، این نزاع را به داخل بیمارستان کشید که ماجرا در نهایت با دخالت نیروهای انتظامی پایان یافت.

یکی از مسوولان روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز با تایید خبر درگیری در بیمارستان فاطمی اردبیل گفت: دو تن از نگهبانان بیمارستان با ضربه چاقو و چماق و یک مامور نیروی انتظامی نیز با چاقو مصدوم شده اند.

بر اساس اظهارات رسمی و غیر رسمی درگیری و نزاع جمعی ابتدا در محله وحدت اردبیل روی داده و درپی انتقال یکی از مجروحان به بیمارستان فاطمی دو طرف نزاع و خانواده آنها این درگیری را به محوطه بیمارستان کشانده اند.

به گفته شاهدان عینی،طرفین دراین درگیری ها ازسلاح سرد استفاده کرده و پس از کشیده شدن نزاع به بیمارستان و شدت درگیریها، نیروهای کمکی نیروی انتظامی با پرتاب گاز اشک آور موفق به توقف درگیری و بیرون راندن عوامل نا آرامی به خارج از بیمارستان شدند.

مسوولان نیروی انتظامی استان اردبیل از هرگونه اطلاع رسانی در این زمینه خودداری می کنند اما گفته می شود که تنی چند از عوامل این نزاع و درگیری توسط پلیس دستگیر شده اند.

دادستان اردبیل نیز با تایید زخمی شدن چند نفر در این درگیری گفت: برای این منظور پرونده ای در دادگستری تشکیل و بر رسیدگی سریع به موضوع دستور اکید داده شده است.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 331191