توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
ملت ایران ارزش شهدا را با تمام وجود درک کرده است
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۸
نماینده مقام معظم رهبری در وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه ملت ایران ارزش شهدا را با تمام وجود درک کرده است،گفت: شهدا با فدای جان خود با خداوند معامله کردند، هرچند خداوند از همه چیز بی‌نیاز است.
به گزارش عرش نیوز؛آیت‎الله حسن عالمی شامگاه یکشنبه در دیدار با خانواده شهید کیانبخش طاهری از شهدای سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان، با اشاره به اینکه خداوند در چندین آیه از شهدا یاد و مقام آنان را والا توصیف کرده است، اظهار کرد: خداوند به شهید پاداشی ارزشمند عطا می‌کند که همانا جوار خویش است.

وی با بیان اینکه شهدا در نزد خداوند روزی می‎خورند، افزود: شهدا با فدای جان خود با خداوند معامله کردند، هرچند خداوند از همه چیز بی‌نیاز است.

نماینده مردم خراسان‌رضوی در مجلس خبرگان ‌رهبری با اشاره به اعطای اذن شفاعت به شهید و مقام بلندمرتبه آنان در بهشت، گفت: حتی بهشتیان نیز به این مقام غبطه خورده و آرزو می‌کنند ای کاش در جایگاه شهدا قرار می‌گرفتند.

آیت‎الله عالمی با اشاره به بخشی از دعای کمیل مبنی بر اینکه «خداوندا اگر مرا به جهنم وارد کنی بر عذاب تو صبر می‎کنم، اما بر فراق تو نمی‎توانم»، تصریح کرد: به طور قطع فراقت جوار الهی از آتش جهنم نیز دشوارتر است.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در تمامی صحبت‌های خویش از خانواده شهدا با احترام و بزرگی یاد می‌کنند، اظهار کرد: ملت ایران ارزش شهدا را با تمام وجود درک کرده و همواره از شهدا با نیکی یاد کرده و با خانواده آنان با احترام صحبت می‌کنند.

نماینده مقام معظم رهبری در وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به صبوری و ایستادگی خانواده شهدا، خاطرنشان کرد:  بدون تردید خداوند اجر و مزد این پایداری و صبر را به آنان عطا می‎کند.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 322182