توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
توزیع فراورده های نفتی و سوخت در البرز ساماندهی می شود
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۴
سرپرست اداره کل امنیتی وانتظامی استانداری البرز از ساماندهی فرایند توزیع فراورده های نفتی و سوخت در استان خبر داد.

به گزارش عرش نیوز؛محمد صفری با اعلام این خبر افزود: طرح بازدید میدانی از سهمیه بگیران فراورده های نفتی در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان در دستور کار قرارگرفته و به زودی اجرایی خواهد شد.

وی در تشریح روند فرایند اجرای این طرح افزود: بر اساس مفاد این طرح، 706 سهمیه بگیر ماهانه بالای 6 هزار لیتر در استان سهمیه دریافت می کنند.

صفری تصریح کرد: به همین منظور نیز گروهی متشکل از نمایندگان شرکت نفت، دبیرخانه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا، فرایند سوخت های سرگردان را که ناشی از سهمیه اضافه است مورد پایش قرار می دهند.

سرپرست اداره کل امنیتی و انتظامی استانداری البرز تاکید کرد: این روند موجب رواج قاچاق سوخت در استان خواهد شد، به همین منظور نیز از ابتدایی سال جاری هفتصدهزار لیتر سوخت قاچاق کشف و به انبارهای شرکت پخش بازگردانده شده است.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان در ادامه روند فعالیت های این مرکز را در استان مطلوب ارزیابی کرد و گفت: استان البرز طی سال 92، با اجرای سیاست ها، رتبه برتر را در مبارزه با قاچاق سیگار کسب کرده است.

وی افزود: قاچاق سیگار به صورت جزئی و عمده در استان رواج داشته که با سیاست های بازدارنده فعلی کمیسیون مبارزه با قاچاق، این روند به نحو محسوسی کاهش داشته است.

منبع:مهر

کد مطلب: 334585