توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده ولی فقیه در ایلام:
زیرساخت‌های ورزشی در ایلام ارتقاء یابد
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۰۹
نماینده ولی فقیه در استان ایلام به اثر بازدارندگی ورزش در برابر هجمه های فرهنگی دشمنان اشاره کرد و گفت: زمینه های رشد جوانان ایلامی در رشته های ورزشی فراهم شود.
به گزارش عرش نیوز؛حجت الاسلام محمد نقی لطفی ظهر امروز در دیدار با مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان ایلام، اظهار داشت: ورزش یکی از مولفه‌های توسعه هر کشور به حساب می‌آید و بلکه یکی از اهرم‌های ترقی وتعالی هر جامعه است.

امام جمعه شهر ایلام با اشاره به اثر بازدارندگی ورزش در برابر هجمه‌های فرهنگی دشمنان افزود: زمانی که در کشور ورزش به عنوان یک فرهنگ عمومی در حوزه بانوان و آقایان اعمال شود شاهد جامعه سالم از لحاظ روحی و روانی خواهیم بود و همه مردم از تمام توان خود برای آبادانی کشور استفاده می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در استان ایلام عنوان کرد: خوشبختانه استان ایلام دارای ظرفیت وجوانان مستعدی است که باید زمینه‌های رشد وتعالی جوانان ایلامی در عرصه‌های مختلف بین المللی و کشوری فراهم شود.

وی با تشکر از مدیر کل اسبق اداره کل ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد با تعامل و همکاری همه نهاد‌ها و ادارات مرتبط با حوزه ورزش و جوانان این اداره کل بتواند شاهد موفقیت‌های بیشتری باشد.

بهروز حیدر‌زاده مدیر کل ورزش و جوانان نیز در این دیدار اظهار داشت: بنا به حسب وظیفه خود وهمکاران با توسل به منویات مقام معظم رهبری واستفاده از رهنمود‌ها و نظرات سازنده در پیش برد و توسعه ورزش و ایجاد نشاط و شادابی در بین اقشار مردم در استان در نخستین روز کاری خدمت حضرتعالی باشیم.

وی به زحمات صادقانه فتاحی در طول مدیریت خود اشاره کرد و افزود: با توکل به خداوند متعال با ادامه برنامه‌های گذشته تلاش بر این است در راستای توسعه ورزش وهمچنین مسائل مربوط به جوانان با حمایت مسئولان استان وهمچنین وزارت، همکاران، هیئت‌های ورزشی، رسانه و سازمان‌های مردم نهاد گام‌های بلندی برداشته شود تا شاهد شکوفایی هرچه بیشتر استان در کشور باشیم.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 353683