توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار آذربایجان غربی:
کوچک‌سازی دولت با افزایش دفاتر پیشخوان در آذربایجان‌غربی اجرایی می‌شود
يکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۵
استاندار آذربایجان غربی گفت:کوچک‌سازی دولت در این استان با افزایش دفاتر پیشخوان دولت و واگذاری تصدی‌گری‌های دولتی اجرایی می‌شود.
به گزارش عرش نیوز؛به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان‌غربی، قربانعلی سعادت شب گذشته در دیدار با معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بر توجه ویژه وزارت ارتباطات بر توسعه زیر ساخت‌های ارتباطی و مخابراتی استان تاکید کرد.

سعادت در این دیدار با اشاره به ویژگی‌های آذربایجان‌غربی و هم مرز بودن با کشورهای همسایه و لزوم توسعه ارتباطات مخابراتی با کشورهای همسایه در گمرک و پایانه‌های مرزی اظهار داشت: با توجه به اینکه بسیاری از مراودات کشورمان با کشورهای ترکیه، جمهوری خود مختار نخجوان و عراق از طریق گمرکات و پایانه‌های مرزی استان انجام می‌گیرد ضروری است وزارت ارتباطات با تکمیل زیر ساخت‌های ارتباطی، روند توسعه مبادلات مرزی و مراودات کشورمان با کشورهای همسایه را تسهیل دهد.

استاندار آذربایجان‌غربی در ادامه سخنان خود با تاکید بر اهمیت توسعه دفاتر پیشخوان دولت و افزایش ارائه خدمات در این دفاتر گفت: فعال شدن دفاتر پیشخوان دولت یکی از ابزارهای بسیار مهم در کوچک‌سازی دولت و واگذاری تصدی‌گری دولت به بخش خصوصی است.

وی اظهار داشت: وزارت ارتباطات باید به‌صورت متمرکز وزارتخانه‌ها را مجاب کرده تا بخشی از خدمات خود به مردم را از طریق دفاتر پیشخوان دولت ارائه کند.

در این جلسه معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزیر ارتباطات نیز به ارائه گزارشی از آخرین وضعیت ارائه خدمات حوزه وزارت ارتباطات در استان پرداخت.

در همین جلسه مقرر شد کمیته ای جهت بررسی مسائل و مشکلات استان در حوزه ارتباطات تشکیل و نتایج آن برای حل مشکلات به وزیر ارتباطات ارائه شود.


منبع:تسنیم
کد مطلب: 350686