توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
با حضور قائم مقام بنیاد شهید کشور
مجتمع فرهنگی،ورزشی و توانبخشی ایثار سمنان افتتاح می شود
پنجشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۲
با حضور قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار در سمنان به بهره برداری می رسد.

 به گزارش عرش نیوز،حجت الاسلام حسن فریدون مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان در گفت و گو با خبرنگار تسنیم درسمنان اظهار داشت: این مجتمع با زیر بنای 10 هزار و 500 متر مربع عملیات احداث آن از سال 1388 اغاز شد.

وی گفت: این مجمتع در جنب مصلای بزرگ سمنان و روبروی آپارتمان های مسکن مهر واقع شده و شامل بخشهای اقامتی، فرهنگی ،ورزشی،استخر،سالن ورزشی چند منظوره، آب درمانی و بدن سازی است.

پیشرفت 100 درصدی مجمتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار در استان سمنان

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان از پیشرفت 100 درصدی مجمتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار در استان سمنان خبر داد و گفت: این مجتمع ششم شهریور با حضور قائم مقام بنیاد شهید کشور به بهره برداری می رسد.

حجت الاسلام فریدون از تجهیز و اتمام بخش های فیزیوترابی،توانبخشی و آب درمانی این مجمتع خبر داد و افزود: تجهیز سایر بخش ها مانند بخش اداری،اقامتی و رستوران نیز در دستور کار بنیاد شهید استان قرار دارد.

وی با بیان اینکه بخش ورزشی این مجتمع از سال 91 رسما مورد بهره برداری قرار گرفته است خاطر نشان کرد: تا کنون برای احداث و تکمیل بخش ورزشی این مجموعه اعتباری بالغ بر 130 میلیارد ریال هزینه شده است.

دیدار با خانوادهای شهدای مدافع حرم عباس دانشگر و یک شهید دوران دفاع مقدس

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان با اشاره به سایر برنامه های  قائم مقام بنیاد شهید کشور در سمنان گفت: دیدار با  خانوادهای شهید مدافع حرم عباس دانشگر و یک شهید دوران دفاع مقدس از دیگر برنامه های پیش بینی شده است.

حجت الاسلام فریدون افزود: سردار انصاری قائم مقام بنیاد شهید کشور در ساعت 15 و 30 به دیدار خانواده شهید مدافع حرم عباس دانشگر و شهید حسن همتی از شهدای دوران دفاع مقدس می رود.

به گزارش تسنیم ادای احترام به مقام شامخ شهدای امامزاده یحیی(ع) استان سمنان نخستین برنامه قائم مقام بنیاد شهید کشور در سمنان است.

انتهای پیام/

کد مطلب: 390781
 
 


پربازدیدترین