توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
عضو کمیسیون آب و کشاورزی مجلس:
پروژه‌های نیمه‌تمام بخش فاضلاب مازندران تکمیل شود
چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۹
عضو کمیسیون آب، کشاورزی و منابع طبیعی مجلس با انتقاد از وجود پروژه‌های نیمه تمام در بخش آب و فاضلاب مازندران، گفت: پروژه‌های نیمه کاره بخش فاضلاب مازندران سریعا تکمیل شود.
به گزارش عرش نیوز، حسین نیازآذری با اشاره به اینکه باید برای جمعیت ۷۰۰ هزار نفر در شهرهای گروه الف آب ایمن و مطمئن تامین کنیم، اظهار داشت: در مازندرانی که میانگین ۴۰۰ میلی متر در سال بارش باران دارد متاسفانه در همه روستاهای آن استان مشکل کم آبی وجود دارد.

وی با بیان اینکه ۴۴ درصد برنج کشور توسط مازندران تامین می‌شود، افزود: ضرورت دارد نسبت به تامین آب این بخش توجه جدی شود چون نقش آب بسیار با اهمیت است.

عضو کمیسیون آب، کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سدهای در دست احداث استان باید به آن توجه بیشتر شود، تصریح کرد: سدهای هراز و البرز انتظار داریم زودتر به بهره برداری برسد.

وی از پیگیری برای مطالعه و احداث سد سجادرود در حوزه شهرستان بابل خبر داد و گفت: امیدواریم با افتتاح این سدها بتوانیم مشکلات کم آبی استان را برطرف کنیم.

نیازآذری با بیان اینکه پروژه‌های نیمه کاره بخش فاضلاب استان باید تکمیل شود، افزود: تا بهره برداری نشدن این پروژه نباید به دنبال احداث پروژه های جدیدی در حوزه فاضلاب باشیم.

وی با اشاره به اینکه شبکه‌های برق رسانی استان دارای قدمت ۴۰ ساله است، گفت: نیاز است تفکر جهادی بیشتری برای رفع مشکلات برق رسانی مسئولان استان قرار گیرد.

منبع: تسنیم

کد مطلب: 341389