توصيه مطلب 
۲
 
Share/Save/Bookmark
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس:
قدم زدن با وزیر خارجه آمریکا افتخار نمی‌آورد/ آمریکا همواره خائن بوده و هست
دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۵۱
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس گفت: آمریکا همان کشوری است که مستشاران آن برای حضور در ایران از دولت حق توحش دریافت می‌کردند و قدم زدن با وزیر خارجه چنین حکومتی برای کشور عزت و افتخار نمی‌آورد.
به گزارش عرش نیوز؛سیدحسین نقوی حسینی ظهر امروز در همایش کارگری اصناف و کارگران شهرستان ورامین که در کارخانه شیروارنا برگزار شد اظهار داشت: انقلاب اسلامی ملت ایران ریشه در تاریخی ۱۵۰ ساله دارد و مبارزات، ایستادگی و شهادت‌های ملت ایران در مقابله با استکبار در ۲۲ بهمن به پیروزی رسید.

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب ملت ایران از زمان تحریم توتون و تنباکو توسط میرزای شیرازی و شکسته شدن قلیان‌ها حتی در دربار ناصرالدین شاه، از زمان به دار کشیده شدن شیخ فضل‌الله نوری، ایستادگی و مقاومت سیدحسن مدرس در مجلس چکمه‌پوش رضاخان و شهادت نواب صفوی در اوج حاکمیت آمریکا و سلطه آمریکا بر ایران آغاز شد و مسیر خود را با ایستادگی مردم ادامه داد.

وی افزود: ملت ایران اسلامی حرکت انقلابی خود را در ۱۵ خرداد سال ۴۲، همان قیام خونینی که مردم ورامین کفن‌پوش در آن شرکت کرده و جان خود را تقدیم اسلام کردند رنگ و بوی دیگری بخشیدند و با حرکت انقلابی امام راحل در مقابله با قانون کاپیتولاسیون در سال ۱۳۴۳ به اوج خود رسید.

نقوی بیان داشت: از سال ۱۳۵۶ تا زمان پیروزی انقلاب در طول یک سال صدها نفر از جوانان این مرز و بوم به شهادت رسیده و خون آنان خیابان‌های ایران را رنگین کرد تا انقلاب مسیر خود را تا پیروزی کامل طی کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی تا کنون ایران همواره در معرض تهدید، تهاجم، فشار، تحریم و انواع توطئه‌ها قرار گرفت ولی ایستادگی ملت ایران تمامی این توطئه‌ها را خنثی کرد.

وی تأکید کرد: در تمامی این توطئه‌ها، آمریکا نقش اساسی را در فشار به ملت ایران بازی می‌کرد و در طول تاریخ آمریکا جز خیانت کار دیگری در حق ملت انجام نداده است، آمریکا همان کشوری است که مستشاران آن برای حضور در ایران از دولت حق توحش دریافت می‌کردند و قدم زدن با وزیر خارجه چنین حکومتی برای کشور عزت و افتخار نمی‌آورد.

نماینده مردم ورامین‌، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز ایران اسلامی در اوج قدرت و اقتدار قرار دارد و باید از فرصت دهه مبارک فجر در جهت بیان گذشته و آینده کشور استفاده کرده و این عزت را به نسل‌های آینده منتقل کنیم.

منبع:خبرگزاری فارس
کد مطلب: 362377
 
 
 


ali
۱۳۹۳-۱۱-۱۳ ۱۷:۵۹:۲۴
G (62766)
 
ایرانی دلسوز
۱۳۹۳-۱۱-۱۳ ۱۹:۴۴:۳۴
سیدجان مشکل شما جای دیگر است بروید کمی برای خدازندگی کنید وهمه به فکر فتنه نباشید مگر رهبر انقلاب اجازه مذاکره ندادند مگر قدم زدن با نشستن فرق دارد (62767)
 
پربازدیدترین