توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندارهرمزگان: رییس جمهوری چهارشنبه به جاسک سفر می کند
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۶
استاندار هرمزگان گفت : رییس جمهوری به منظور بازدید از رزمایش محمد رسول الله (ص) ارتش جمهوری اسلامی روز چهارشنبه به شهرستان جاسک در شرق این استان سفر می کند.
به گزارش عرش نیوز؛جاسم جادری استاندار هرمزگان سه شنبه افزود:دکتر روحانی درجریان سفر خود به جاسک با نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران که در منطقه حضور دارند ، دیدار خواهد کرد.

استاندار هرمزگان بابیان اینکه گزارشی ازمشکلات منطقه آماده شده است ، افزود: گزارش هایی آماده کرد ه ایم که در کنار بازدید ریاست جمهوری از شهرستان جاسک و پروژه های در حال اجرا به ایشان ارائه و نحوه پیشرفت آنها و برنامه هایی که برای آینده شهرستان و توسعه آن پیش بینی شده، شرح داده شود.

جادری اظهار امیدواری کرد: حضور رییس جمهوری در جاسک موجب رفع مشکلات مردم و زمینه ساز رشد و شکوفایی این شهرستان باشد.

رییس جمهوری نیز پیش از سفر به جاسک و در چابهار گفته بود:درسفرهایی که به هرمزگان و سیستان و بلوچستان داشتیم، اجرای طرح ها و پروژه هایی مورد تأکید و تصویب قرار گرفت که برخی از آنها در جاسک و برخی در سواحل مکران چابهار قرار دارد و امروز به چابهار آمدیم تا از طرح های مربوط به این شهرستان که اجرای برخی آغاز شده و برخی دیگر در حال اجرایی شدن است بازدید کنیم و ببینیم که در چه مرحله ای قرار دارند و چگونه باید پیشرفت کنند.

دکتر روحانی اظهار داشت: فردا ( چهارشنبه) نیز به جاسک سفر خواهیم کرد که عمدتاً برای حضور و بازدید از رزمایش محمدرسول الله(ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام می شود و در کنار آن از پروژه های در حال اجرای جاسک، نیز بازدید کرده و نحوه پیشرفت آنها را مرور خواهیم کرد.

جاسم جادری استاندار هرمزگان به منظور استقبال از رییس جمهوری عصر سه شنبه وارد جاسک در شرق هرمزگان شد و با حضور در گلزار شهدای این شهرستان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

رزمایش مشترک نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران تحت عنوان رزمایش «محمد رسول الله(ص)» از چهارم دی ماه در منطقه ای به وسعت دو میلیون و 200 کلیومتر مربع از شرق تنگه هرمز تا شمال اقیانوس هند و پایین تر از خلیج عدن چهار دیماه آغاز شده وتا دهم ادامه دارد.

شهرستان جاسک با 51هزار نفر جمعیت در 300کیلومتری شرق بندرعباس مرکز هرمزگان واقع شده است.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 349075