توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه اردبیل :
پیروی از بیانات مقام معظم رهبری عامل امنیت کشور است
پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۱۱
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه اردبیل گفت: هم اکنون کشور ایران در دنیا به امن‌ترین کشور تبدیل شده که این مهم در سایه خون شهداو تدابیر عالمانه مقام معظم رهبری به دست آمده است .
به گزارش عرش نیوز: حجت الاسلام و المسلمین نجات فیاضی در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بمباران سال ۱۳۶۶ اردبیل گفت: استان اردبیل در سال ۱۳۶۶ در بمباران رژیم بعث عراق ۱۶ شهید والا مقلام و ۱۷ جانباز را تقدیم اسلام و انقلاب کرده است و همگان باید قدردان خون شهیدان باشیم .

وی با بیان اینکه تجلیل و تکریم خانواده‌های شهدا وظیفه ما است، بیان کرد: خانواده‌های معظم شهدا در نزد خدا از جایگاه و عظمت بسیار بالایی برخوردار بوده چرا که گذشت و صبر و استقامت این خانواده‌ها در نزد خدا بسیار ارزشمند است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان اردبیل ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه و سالروز تشکیل بنیاد شهید بیان کرد: ایام فاطمیه بزرگ‌ترین فرصت برای قدردانی از رشادت‌ها و دلاور مردی‌های شهدای والا مقام و خانواده‌های معظم شهدا است و که امیدواریم در این ایام ویژگی‌ها و اهداف شهدا در مجلس بازگو شود.

وی گفت: یکی از نیازهای اصلی جامعه در عرصه کنونی ترویج فرهنگ شهادت و ایثارگرای است چرا که اگر این موضوع به طور همگانی ترویج یابد بی شک بزهکاری‌ها، طلاق،‌ خشونت و مواردی از این قبیل در جامعه کاهش می‌یابد.

حجت الاسلام فیاضی افزود: کشور ما در طول ۸ سال دفاع مقدس ۳۶ هزار شهید دانشجو و نوجوان را تقدیم انقلاب کرده است که با توجه به این موضوع استان اردبیل ۷۰ نوجوان شهید را تقدیم انقلاب نموده که ما باید در زنده نگه داشتن یاد و خاطره این شهدا کوشا باشیم.

وی بیان کرد :استقلال، عظمت پیروزی و اقتدار کنونی کشور در عرصه‌های بین المللی را مدیون خون شهدا و ولایت فقیه هستیم و همگان باید با الگو گیری از فرهنگ شهدا از حق و حقوق کشور اسلامی ایران دفاع کنند که مهم ترین پیام شهدا استقامت، هوشیاری، ولایت مداری و بصیرت است که باید با الگو قرار دادن این ویژگی‌ها و لبیک به مقام معظم رهبری از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب دفاع کنیم.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 367174