توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرمانده سپاه لرستان:
حل مشکلات کشور با حضور بسیج محقق می‌شود
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۲۲
فرمانده سپاه لرستان گفت: بسیج دارای ظرفیت بالایی است و امروز حل مشکلات کشور در حوزه‌های مختلف با حضور این تفکر شدنی است.
به گزارش عرش نیوز، سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه بروجرد، عصر امروز در گردهمایی بزرگ بسیجیان شهرستان بروجرد اظهار داشت: آمریکا و غرب مذاکرات هسته‌ای را یک بهانه قرار داده‌اند و آن‌ها دنبال ضربه زدن به اسلام و انقلاب هستند.

وی افزود: نگرانی و هراس دشمنان و استکبار بر روی انرژی هسته‌ای و یا دیگر بهانه‌ها نیست بلکه آنها از ایران اسلامی قدرتمند می‌ترسند و هر بار یک موضوع را بهانه می‌کنند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: در این سال‌ها غرب با تحریم و فشارهای اقتصادی دنبال تسلیم کردن نظام و مردم بود اما روحیه و تفکر بسیجی ملت ایران جواب محکمی به استکبار داد و کشور رو‌ز‌به روز بیشتر پیشرفت کرد.

وی افزود: دشمن برای ضربه زدن به انقلاب و اسلام از راه‌های مختلف وارد می‌شود و جنگ نرم راه انداخته است اما جوانان بسیجی کشور با ایمان و تبعیت از ولایت دشمن را شکست داده‌اند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با اشاره به نقش مهم بسیج بیان کرد: بسیج در طول دوران بعد از انقلاب هر کجا وارد شده است سبب موفقیت و پیشرفت در کشور شده است.

وی عنوان کرد: بسیج در جنگ تحملی به طور مستقیم به نبرد با دشمنان می‌پرداخت و بعد از جنگ نیز در عرصه سازندگی و علم با قدرت وارد شده و در جنگ نرم سبب شکست دشمنان و عزت دنیای اسلام شده است.

کشکولی گفت: بسیج بر تبعیت کامل بر ولایت فقیه حرکت می‌کند و این امر سبب موفقیت آن شده است در حالیکه در دنیا به خاطر نبود این اصل مهم نیروهای مردمی موفقیت زیادی کسب نمی‌کنند.

‌فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان اظهار داشت: مهم‌ترین ویژگی بسیج ولایت‌مداری آن است و همین سبب شده که در کارها برای رضای خدا و با اخلاص کار کند.

وی با اشاره به آرمان‌گرایی بسیج افزود: بسیج با آرامان‌گرایی در جهت رشد و کمال جامعه است و این دیدگاه سبب شده که دشمنان از بسیج هراس دارند و جرات نزدیک شدن به کشور را ندارند.

کشکولی با اشاره به اهمیت و جایگاه بسیج از دید امام خمینی(ره) مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: همواره دیده‌ایم که بسیج در دید امام خمینی(ره) مقام معظم رهبری چه جایگاهی دارد و تفکر بسیجی سبب رشد و پیشرفت ملت می‌شود.

فرمانده سپاه لرستان افزود: باید فرهنگ بسیجی در جامعه تبیین و نهادیه شود تا ملت و جامعه و کشور به رشد و کمال برسد. چراکه فرهنگ بسیجی فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی است.

وی با اشاره به ابعاد و گستردگی فعالیت بسیج بیان کرد: بسیج در ابعاد مختلف و جاهایی که کشور نیاز داشته باشد کمک می کند و بسیج تنها یک امر نظامی نیست.

کشکولی گفت: تفکر بسیجی به خارج از مرزهای ایران صادر شده و این تفکر در کشورهای اسلامی رژیم صهیونیستی را به زانو در آورده که نمونه آن حزب‌الله لبنان است.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 334675