توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار البرز:
بیمه‌های زیان‌ده, شعب خود را افزایش ندهند
يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۱
استاندار البرز در مراسم افتتاح ساختمان جدید بیمه ایران، با اشاره به نقش امنیت بیمه در رویدادها و حوادث و گفت: جایگاه و وظایف بیمه تسهیل در کار مردم است و چنانچه بیمه زیان‌ده باشد نباید شعبه‌های آن افزایش یابد.
به گزارش عرش نیوز؛به نقل از روابط عمومی استانداری البرز, سید‌ حمید طهایی در مراسم افتتاح دفتر بیمه ایران در کرج اظهار داشت: زمانی که نامی از بیمه می‌آید آرامش و امنیت برای افراد تداعی می‌شود.

وی افزود: آنچه در گرفتاری‌های روزگار و حوادث و سختی‌های زندگی بعد از خدا دست شما را می گیرد بیمه است.

طهایی با اشاره به اهمیت بیمه در حوادث طبیعی و غیرمترقبه و ذکر مصادیقی از رفع مشکلات مردم توسط مراکز بیمه ای، افزود: امروز فراگیری بیمه در کشور و در بخش‌های مختلف، زمینه کارآفرینی و ایجاد بسترهای لازم برای توسعه کشور را فراهم می کند.

استاندار البرز نیاز جامعه به بیمه را حیاتی خواند و گفت: جایگاه و وظایف بیمه تسهیل در کار مردم است و چنانچه بیمه زیان ده باشد نباید شعبه‌های آن افزایش یابد و از طریق افزایش طرف مقابل را متضرر کند.

طهایی در ادامه به اصول مدون در اخلاق حرفه‌ای بیمه نیز اشاره کرد و گفت: حسن نیت، اجرای صحیح دو اصل جبران خسارت یا غرامت و همچنین اصل نفع بیمه پذیر از اصول و استراتژی بیمه است.

استاندار البرز با اشاره به کاربردهای بیمه‌ در زندگی امروز بیان‌ کرد: در عصر تحولات و زندگی صنعتی تکیه بر بیمه می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات بوده و گسترش بیمه در جامعه، امنیت خاطر مردم را به همراه دارد.

طهایی ضمن تأکید بر اینکه یکی از استراتژی‌‌های بیمه ایران برون سپاری است، افزود: وظیفه شما به عنوان بیمه‌گران رسالت خطیری است و باید مردم را ترغیب و تشویق کنید تا در کارها تسهیل صورت گیرد.

استاندار البرز تصریح کرد: بنده از مدیرعامل بیمه ایران و مسئولان استانی که با راه‌اندازی این ساختمان اسباب آرامش بیشتر مردم را در انجام مطلوب امور و ارائه خدمات به مشتریان فراهم نموده اند،قدردانی نموده و یقین دارم که در این فضای مناسب می‌توان با کیفیت بیشتر به مردم خدمات مطلوب ارائه کرد.


منبع:تسنیم
کد مطلب: 353971