توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
آیت‌الله صدیقی:
ارتباط با آمریکا سبب پیشرفت کشور نمی‌شود
سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۰۲
امام جمعه موقت تهران گفت: به دولتی‌ها توصیه می‌کنیم که به آمریکا بی‌اعتنایی کنند چرا که ارتباط با آمریکا پیشرفتی را برای کشور رقم نمی‌زند.
به گزارش عرش نیوز: آیت الله کاظم صدیقی در جمع مردم خرم آباد در مسجد صاحب الزمان این شهر اظهار داشت: به دولتی ها توصیه می کنیم که به آمریکا بی اعتنایی کنند چرا که ارتباط با آمریکا نه تنها پیشرفتی را برای کشور رقم نمی‌زند بلکه به دنبال خود فساد به بار می آورد.

وی با بیان اینکه ارتباط با آمریکا قبل از انقلاب مملکت را به ویرانی کشانده بود افزود: مگر قبل از انقلاب که تحت ولایت آمریکا بودیم آمریکایی‌ها کدام روستا را آباد کردند و کدام اختراع و دستاورد علمی را در کشور موجب شدند.

امام جمعه موقت تهران گفت: پیش از انقلاب در تهران یک میلیون نفری چهار هزار شراب فروشی وجود داشت، از قمارخانه‌ها مالیات می‌گرفتند و نماز جماعت در دانشگاه ها برچیده شده بود؛ بنابراین به دولتی ها می‌گوییم که به آمریکا خوشبین نباشند و به جای آن به مردم اعتنا کنند و صنعت، کشاورزی و توانمندی های کشور را احیاء کنند.

آیت الله صدیقی با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) با خودسازی شرق و غرب را به حیرت آورد و آمریکا را شیطان بزرگ و ام الفساد غرب خواند و در واقع این کشور را تحقیر کرد ادامه داد: امام با صدایی رسا که در دنیا انعکاس یافت گفت که آمریکا در برابر اسلام ایمان و اتحاد زیر پرچم ولایت هیچ غلطی نمی تواند بکند و در واقع اینگونه نیز شد و آنها با تمام دسیسه های که علیه مردم ایران از جمله هشت سال جنگ تحمیلی طراحی کردند نتوانسته است هیچ غلطی بکنند.

وی با بیان اینکه پشتوانه ملت ایران ما در برابر سلاح های آمریکا دعا و توسلات، جوانان جان بر کف، قرآن، عترت، پیامبر(ص) و ولایت هستند عنوان کرد: انسان تا دشمن نفس را مغلوب نکند جرات نمی کند بگوید که آمریکا هیچ غلطی نمی کند چون آنها بمب اتم و سلاح دارند و متاسفانه امروز شیوخ عرب به این بلا دچار شده اند و از آمریکا می ترسند.

امام جمعه موقت تهران گفت: اگر بر نفس خود غلبه نکنیم مانند مرسی و خیلی ها که از بین رفتند هسته ای و تمام دستاوردهای انقلاب را از دست می دهیم.

آیت الله صدیقی در ادامه با اشاره به اینکه شیطان زبیر جبهه ای و طلحه جانباز را عاقبت به شر کرد افزود: امروز غربی ها به جنگ با احکام الهی برخاسته اند و با این احکام عناد می ورزند به گونه ای که فرانسوی ها اجازه نمی دهند احدی با حجاب به مدرسه برود و دولت های آنها آنچه را که خداوند به واسطه آن قوم لوط را نابود کرد ترویج می کنند و از طرفی با کشیدن کاریکاتور پیامبر (ص) بدر برابر پیغمبر خدا ایستاده اند.

وی با بیان اینکه اگر می خواهیم اتحاد مان در برابر دشمن حفظ شود باید پیرو ولایت باشیم و در برابر ولایت بت ایجاد نکنیم تصریح کرد: برخی از عاقبت به شرها به دنبال ایجاد دو قطبی در جامعه هستند و امور مملکت را به فتنه گران واگذار می کنند و این خطرناک است و می تواند زمینه ساز ایجاد مجلس ششم دیگری در کشور شود.

امام جمعه موقت تهران با تاکید بر اینکه باید تقوا داشته باشیم و خود را با بی تقوایی رها نکنیم گفت: تقوا یعنی اینکه دست، چشم، زبان و قلم انسان آزاد نیست؛ اما متاسفانه برخی از روزنامه ها به این بلا گرفتار شده اند.

آیت الله صدیقی در بخش دیگری از اظهارات خود از دادگستری به عنوان پناه مردم نام برد و ازود: مردم باید احساس کنند که یک جایی هست که داد آنها را می گیرد.

وی بر ضرورت تزریق معنویت به دستگاه قضایی تاکید کرد و ادامه داد: تعداد پرونده های قضایی زیاد و تعداد قضات کم هستند و با این حال مردم باید صبر کنند تا قضات جدید به دستگاه قضایی افزوده شوند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 365275