توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
باند دوم محور سیرجان به گل گهر تا پایان امسال تکمیل می‌شود
يکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۰
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: باند دوم محور سیرجان به مجتمع گل گهر تا پایان امسال تکمیل می‌شود.

به گزارش عرش نیوز؛شهباز حسن‌پور  با اشاره به اینکه تا یک ماه آینده 20 کیلومتر از محور دوم سیرجان به گل گهر زیر بار ترافیک می‌رود، اظهار کرد: تلاش می‌شود تا پایان امسال و یا اوایل سال آینده این باند به طور کامل تکمیل شود.

وی با اشاره به اینکه محور سیرجان به گل گهر 60 کیلومتر مسافت دارد، گفت: این جاده یکی از محورهای پرتردد شهرستان سیرجان محسوب می‌شود.

نماینده با بیان اینکه روزانه هشت هزار نفر از کارکنان مجتمع گل گهر در سه شیفت کاری در این جاده تردد می‌کنند، افزود: این تعداد به غیر از ماشین‌آلات سنگین این مجتمع و یا سایر خودروهای عبوری  است.

حسن‌پور با اشاره به اینکه متاسفانه هر ساله حوادث جاده‌ای دلخراشی در محور سیرجان به گل گهر به وقوع می‌پیوندد، تصریح کرد: باند دوم این محور از محل اعتبارات مجتمع گل گهر و نیز راه و شهرسازی تامین شده است.

وی با بیان اینکه در مدت 10 روز گذشته تذکراتی در باره تسریع در تکمیل باند دوم محور سیرجان به گل گهر به وزارت راه و شهرسازی داده شده است، افزود: در این مدت دو هیئت کارشناسی از این محور بازدید کرده‌اند.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 321976