توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
۲ میلیارد تومان، دستمزدی که ازبک‌ها می‌دهند/آیا برانکو از پرسپولیس می‌رود؟
شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۶
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در صورت حضور در ازبکستان و قبول پست سرمربیگری تیم ملی این کشور آسیایی، حدود ۲ میلیارد تومان در سال درآمد خواهد داشت.
به گزارش عرش نیوز به نقل از فارس، روز گذشته مطبوعات کرواسی گزارش کردند فدراسیون فوتبال ازبکستان در حال انجام پروژه انتخاب سرمربی برای تیم ملی خود است.

مطابق این اخبار ازبک‌ها که به جام جهانی تاکنون صعود نکرده‌اند، در حال برنامه‌ریزی برای تیم ملی خود در ۴ سال آینده هستند.

آنگونه که در اخبار گزارش شده،‌درج شد،‌ برای این منظور مربی خارجی مورد نظر این فدراسیون بوده و چند گزینه غیربومی مورد نظر بوده که یکی از آنها، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم پرسپولیس تهران است.

براساس گزارشات تکمیلی که منابع ازبکی اعلام کرده‌اند، بودجه فدراسیون برای چنین گزینشی از هم اکنون مشخص شده است.

برهمین اساس ازبک‌ها حداکثر می‌توانند سالیانه ۳۵۰ تا ۴۰۰ هزار یورو به عنوان دستمزد به سرمربی جدید خود پرداخت کنند.

ایوانکوویچ در کنار اسلووان بیلیچ،سرمربی سابق وستهام‌یونایتد انگلیس، دن‌پترسکو، اسلاویوب موسلین، میودراگ رادالوویچ، آنجلو آلسیو، والتر ماتزاری، برند اشتورک و برت فان مارویک دیگر گزینه‌ها برای این منظور هستند.

در ارتباط با موضوع گزینش سرمربی برای تیم ملی ازبکستان، همچنین یک سایت خاور دوری اعلام کرد چنانچه مساله حضور در جام جهانی بعدی در اولویت نخست مدیران فدراسیون ازبکستان باشد، برانکو در کنار فان مارویک بخت خوبی دارند. چرا که در آسیا موفق شدند تیم تحت هدایت خود رابه جام جهانی ببرند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 392545