توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
لیگ برتر والیبال؛
تیم والیبال جواهری جایگاه چهارمی خود را در لیگ برتر تثبیت کرد
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۳۰
خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال جواهری گنبدکاووس در شهرآورد والیبال استان گلستان برابر تعاون گنبدکاووس پیروز شد.
به گزارش عرش نیوز: در هفته اول دور برگشت مسابقات والیبال لیگ برتر باشگاه های کشور، عصر امروز تیم والیبال جواهری گنبدکاووس با نتیجه ۳ بر صفر تیم تعاون گنبدکاووس را مغلوب و در شهرآورد والیبال استان گلستان پیروز شد.

در این دیدار بای محمد دوجی سرمربی جواهری گنبد با ترکیب اولیه احمد بابایی، محمد امین حسن زاده، هومن باقری، صمد اکبری، مهرداد زارع و صفی ایدی به مصاف تیم تعاون گنبد با ترکیب اولیه تئودور والچوف، کمال قریشی، گوگچلی، عبدالله آذر، گل محمد سخاوی و عبدالله ناظری با سرمربیگری عظیم جزیده رفت.

در این دیدار تیم والیبال جواهری گنبدکاووس در سه گیم متوالی و با نتایج ۳۱ بر ۲۹ ، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۱ به پیروزی دست یافت.

با این نتیجه تیم جواهری گنبدکاووس با پیروزی برابر تیم همشهری خود، ۱۲ امتیازی شد وجایگاه چهارمی خود را در جدول رده بندی حفظ کرد.

تیم جواهری با توجه به شکست تیم شهرداری زاهدان برابر شهرداری تبریز موفق شد اختلاف خود را با این تیم به ۴ امتیاز رساند.

تیم تعاون گنبدکاووس هم با این شکست در همچنان با ۵ امتیاز در جایگاه ششم جدول رده بندی باقی ماند.

علی اصغر حاج کاظمی و محمد عشق دوست دیدار دو تیم تعاون و جواهری گنبدکاووس را قضاوت کردند و محمد حسین شفقی ناظر فدراسیون در این دیدار است.

این دیدار در حضور پرشور تماشاگران گنبدی در سالن المپیک این شهر برگزار شد.

در هفته آینده دور برگشت، هفدهم دی ماه جواهری گنبد مهمان تیم ارتعاشات صنعتی است و تیم تعاون گنبد در یک دیدار سخت با تیم پیکان تهران در گنبد به مصاف یکدیگر می‌روند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 349642