توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
افتتاح رسمی یازدهمین جایگاه CNG در شهر زنجان
دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۴۵
زنجان-مدير شركت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان از افتتاح یازدهمین جایگاه CNG در شهرزنجان خبر داد و گفت: در حال حاضردر استان 39جایگاه CNG فعال است.
به گزارش عرش نیوز: علی اصغر عباسی ظهر دوشنبه در مراسم افتتاح يازدهمين جايگاه شهرداري زنجان با بیان اینکه از تعداد ۳۹ جایگاه CNG مستقر تعداد ۱۵ جایگاه دو منظوره و مابقی تک منظوره هستند افزود: وزارت نفت در حدود ۳۵ میلیارد ریال جهت راه اندازی CNG در استان هزینه نموده که از این مبلغ ۱۱ میلیارد ریال مربوط به CNG هایی است که توسط شهرداری ها مورد بهره برداری قرار گرفته است.

وی ادامه داد: مجموع این جایگاهها منجر به کاهش مصرف ۱۲ میلیون لیتر بنزین و همچنین حدود ۳۶ میلیارد ریال صرفه جویی شده است.

عباسی افزود: در راستای برنامه توسعه مقرر شده ۲۵ درصد سبد حمل و نقل مربوط به CNG اختصاص یابد این مقدار در استان زنجان به رقمی حدود ۴۰ درصد رسیده و جلوتر از برنامه فوق هم است.

از شرکت گاز و شهر داری به جهت بهره برداری مناسب از جایگاه CNG تشکر کرد.

جايگاه‌هاي سي‌ان‌جي شهرداري به صورت شبانه روزي خدمات رساني مي‌كنند.

همچنین سرپرست شهرداري زنجان گفت: گسترش جايگاه‌هاي سي‌ان‌جي در راستاي ارائه خدمات مطلوب به شهروندان انجام مي‌شود.

اصغر عزيزي با بيان اينكه پيش از اين ۱۰ جايگاه تحت نظارت سازمان خدمات موتوري شهرداري زنجان به صورت شبانه روزي به شهروندان خدمات رساني مي‌كردند افزود: اميدوارم اين اقدامات مستمر بوده و بتوانيم تعداد جايگاه‌هاي سي‌ان‌جي مورد نياز شهر را به اندازه كافي افزايش دهيم.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 348346