توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرمانده انتظامی استان مرکزی:
بیش از ۱۴۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان مرکزی کشف شد
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۱۷
فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۴۲ میلیارد ریال کالای قاچاق در این استان کشف و ضبط شده است.
به گزارش عرش نیوز، سردار عزیزاله ملکی فرمانده انتظامی اراک، ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی کشف این مقدار کالای قاچاق ۷۵۳ قاچاقچی دستگیر و تحویل مقامات قضائی شدند.

وی افزود: ماموران انتظامی استان در طول عملیات‎های مبارزه با قاچاق کالا موفق به توقیف ۲۹۷ وسیله نقلیه به همراه کالاهای قاچاق شدند.

فرمانده انتظامی استان‌مرکزی تصریح کرد: نیروی انتظامی این استان برخورد با پدیده قاچاق و ارز را یکی از اولویت‌های مهم کاری خود قرار داده و در این راستا با جدیت و بدون چشم‌پوشی گام برمی‎دارد.

سردار ملکی با اشاره به کشف ۸ میلیارد ریال از این کالاها در آبان ماه امسال گفت: با توجه به پیامدها و اقتصاد ناسالم قاچاق کالا و ارز نیروی انتظامی این استان توانست با برنامه‎ریزی جامع و هدفمند به این مهم دست یابد.

مشارکت اجتماعی به عنوان راهبرد مؤثر در ارتقاء سلامت اجتماعی است

فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به هفته بسیج گفت: مشارکت اجتماعی به عنوان راهبرد مؤثر در ارتقاء سلامت اجتماعی بوده که بسیج با همراهی مردم و کارکرد جامعه‌محوری و مردم‌مداری خود توفیقات ارزنده‎ای را به دست آورده است.

وی افزود: بسیج نماد حرکت اجتماعی، پایداری و رمز جاوید مبارزه با ظلم و استکبار بوده و با گسترش تفکر بسیجی در دنیا توانسته آرمان‎های انقلاب را فراگیر کند.

ملکی تصریح کرد: بسیج مظهر عزت، افتخار، عزت و عزم ملی و مدیریت جهادی است و در راه تحقق آرمان‎ها و اهداف مقام معظم رهبری تمامی ظرفیت و توان خود را به صحنه آورده است.

فرمانده انتظامی استان‌مرکزی‌بسیج را نهادی مردمی و برگرفته از درایت و دوراندیشی حضرت امام‌خمینی(ره) یاد کرد و گفت: بسیج یکی از ارکان مهم‌نظام جمهوری اسلامی ایران و دارای کارکردی اثربخش در بازدارندگی تهدیدات فراروی اهداف نظام اسلامی است.

وی افزود: مشارکت‌جویی جمعی شهروندان و ارتقاء ‌امنیت‌اجتماعی یکی از اقدامات برجسته بسیج است که باید با درایت و تدبیری سازنده این مشارکت را افزایش و امنیت پایدار را رقم زد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 334648