توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:
بسته بندی محصولات کشاورزی ساماندهی شود
پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۵۹
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:در محصولات کشاورزی هدررفت زیادی وجود دارد که باید با طراحی بسته‌بندی مناسب در این زمینه‌ از این هدررفت جلوگیری شود.
به گزارش عرش نیوز: علی آقامحمدی بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی همایش صنعت بسته‌بندی که در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد، اظهار داشت: دست یافتن به اهداف چشم‌انداز در نظر گرفته شده در صنعت بسته‌بندی، رویکرد اصلی و اساسی دولت در این زمینه است.

وی بیان کرد: فرهنگ کارآفرینی و درآمدزایی باید در میان مردم نهادینه شود و مردم در انجام امور مختلف، جسارت لازم و کافی داشته باشند چراکه در انجام همه امور تهدید و فرصت وجود دارد و ممکن است بعضی اوقات کارها با شکست مواجه شود و افراد با ضررهای متعددی مواجه شوند.

آقامحمدی با اشاره به حمایت‌های همه جانبه دولت تصریح کرد: دولت از اجرای طرح‌ها و برنامه‌ها حمایت‌های لازم را انجام می‌دهد ولی کار و پیشنهاد اصلی باید از سوی تشکل‌ها و تولیدکنندگان ارائه شده و به مرحله اجرایی برسد چراکه مردم باید در همه امور مشارکت و همکاری داشته باشند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بسته‌بندی محصولات باید به گونه‌ای طراحی شود که همه ویژگی‌ها و مشخصه‌های مثبت در این امر، مورد توجه قرار گیرد تا بتوانیم در صنعت صادرات محصولات تولیدی نقش خوبی را ایفا کرده و در تحقق پیشبرد این اهداف مشارکت و همکاری داشته باشیم.

وی افزود: در بسته‌بتدی محصولات باید فرهنگ و تنوع را در نظر بگیریم و در این امر، به نیازهای مردم، توجه ویژه‌ای داشته باشیم و با مبنای اقتصادی در جهت رشد و توسعه کمی و کیفی بسته‌بندی محصولات اقدامات کنیم.

آقامحمدی خاطرنشان کرد: در محصولات کشاورزی هدررفت زیادی وجود دارد که باید با طراحی بسته‌بندی مناسب در این زمینه‌ از این هدررفت جلوگیری شده تا سرمایه‌های نامحسوس کشور فعال شود.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 353142