توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرکل ورزش و جوانان قزوین:
ورزشگاه ۱۵ هزار نفری قزوین ساماندهی می‌شود
يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۴
مدیرکل ورزش و جوانان قزوین گفت: ورزشگاه ۱۵ هزار نفری قزوین ساماندهی می‌شود و به دنبال استفاده کافی از ظرفیت‌های این ورزشگاه هستیم.
به گزارش عرش نیوز؛محمد مشهدی آقایی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جوانان استان قزوین ظرفیت این را دارند که از آن‌ها در عرصه‌های مدیریتی جامعه استفاده شود و مسئولیت‌های اساسی را به آن‌ها بسپاریم که این امر سبب می‌شود استعدادهای آن‌ها شکوفا شده و نسل‌های بعد نیز رشد بسزایی داشته باشند.

وی عنوان کرد: یکی از مسئولیت‌های حساس استان قزوین در رابطه با جوانان حوزه معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان است که باید ما نگاه ویژه‌ای به آن داشته باشیم و برای پیشرفت آن برنامه‌ریزی کنیم.

مشهدی‌آقایی بیان کرد: از کسانی که ما را در گذشته یاری کرده و در مشکلات و دشواری‌ها همیاری و همکاری خوبی داشتند، تشکر می‌کنیم و امیدواریم که نیرو‌های جدید ما را از تجربه‌ها و فعالیت‌های خود غافل نگذارند.

وی با معرفی مهران قاسمی به عنوان معاون جدید جوانان تصریح کرد: خوشحالیم از این که جوانی کارآمد به همراه یک پرسنل خوب و بااخلاق را معرفی کرده و امیدواریم که این عزیزان بتوانند راه پیشرفت و صعود را در پیش گیرند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین تاکید کرد: ما باید رشد فرهنگی را اصل کار خود قرار دهیم و برای تحقق آن برنامه‌ریزی‌های اساسی کنیم، چون که پیشرفت فرهنگی یکی از اهداف مهم مجموعه ما است و امیدواریم که به این اصل نیز برسیم.

وی اظهار کرد: به گفته حضرت امام جنگ یک دانشگاه است و ما باید از این جنگ و دانشگاه استفاده تمام را ببریم و فرهنگ‌سازی کنیم.

مشهدی‌آقایی تصریح کرد: ما باید کاری کنیم که همه جوانان در زیر سایه ورزش قرار گیرند و ورزش یک جریان همه‌گیر شود و چتر ورزش بر روی جوانان قرار گیرد.

وی افزود: متأسفانه با توجه به اینکه خیلی از جوانان از ورزش دور شده‌اند، مسئولان باید حمایت بیشتری از این موضوع کنند و رسیدن به این امر به منظور این است که ما توانسته‌ایم موفقیت‌هایی را برای جامعه خود به دست آوریم.

مشهدی آقایی گفت: ما برای انجام بهتر برنامه‌ریزی‌ها باید انسجام درونی ایجاد کنیم و از معاونت جوانان می‌خواهیم که برنامه‌های خود را هدف‌گذاری کرده و نوآوری‌های جدید خود را به خوبی نشان دهد.

مدیرکل ورزش و جوانان قزوین گفت: ورزشگاه 15 هزار نفری قزوین ساماندهی می‌شود و به دنبال استفاده کافی از ظرفیت‌های این ورزشگاه هستیم و امروز ورزش استان قزوین به کمک صنعت نیاز دارد و باید صنایع به یاری ورزش بشتابند.

اشتغال جوانان در قزوین برطرف می‌شود

مهران قاسمی معاون جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان قزوین نیز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه با تعامل با دستگاه‌های اجرایی به دنبال برطرف کردن مشکل اشتغال جوانان در استان قزوین هستیم، گفت: اقدامات دستگاه‌های اجرایی قزوین برای جوانان یکپارچه می‌شود و همه  دستگاه‌ها در حوزه جوانان در یک مسیر حرکت کنند.

وی اظهار کرد: با توجه به دغدغه‌هایی که در مورد جوانان وجود دارد باید برنامه‌ریزی‌های کاربردی در این زمینه انجام شود و با اجرای دقیق برنامه‌ها مشکلات موجود را برطرف کنیم.

وی افزود: دو دل‌نگرانی اصلی در این راستا وجود دارد که هیچکدام از یکدیگر جدا نیستند و باید هر دو آن‌ها برطرف شود، اولین دغدغه این است که باید پاسخ خوبی به اعتماد صورت گرفته در حوزه معاونت جوانان داده شود که این موضوع بار سنگینی را بر دوش ما نهاده است که شاید این امر موجب شود از این پس بیشتر از جوانان در عرصه مدیریتی استفاده شود.

قاسمی بیان کرد:  دومین دغدغه این است که ما باید از حوزه جوانان و فرهنگ که تمام داشته‌های نرم‌افزاری یک ملت است بیش از این‌ها استفاده کنیم.

معاون جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان قزوین با تأکید بر این امر که حوزه فرهنگ و جوانان  از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، تصریح کرد: فرهنگ و شناساندن آن به جامعه یک امر مهم است چون که تمام دوره سنی از کودکی تا پیری در فرهنگ تعریف می‌شود.

قاسمی عنوان کرد: دو کار اساسی باید برای این مشکلات اجرا کرد و باید سند، برنامه و دیدگاه‌های برنامه‌ریزی خود را برای مسئولان تعریف کنیم و آن‌ها هم با نگاه نافذ و عالمانه، ما را در این راستا همیاری کنند.

وی تأکید کرد: باید از مسئله رویه ناهمسان جلوگیری کرد که این امر یکی از بازدارنده‌های اساسی برای تحقق برنامه‌ریزی در خیلی از حوزه‌ها است و ما نیازمند یک رویکرد یکسان هستیم.

قاسمی گفت: از صدا وسیما می‌خواهیم با توجه به امکاناتی که در اختیار دارند، موضوع یکپارچه‌سازی در حوزه جوانان را خیلی جدی بگیرند و آن را در جامعه بازتاب داده و آن را به صورت یک امر مهم جلوه دهند.

معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین افزود: امیدواریم که در عمل نیز بتوانیم مشکلات و دغدغه‌های جوانان را برطرف کنیم و برنامه‌ریزی‌های اساسی را در این راستا انجام دهیم و ما باید به جای شعار، بیشتر عمل کنیم.

قاسمی عنوان کرد: اگر می‌خواهیم که دغدغه‌ها و مشکلات جوانان استان قزوین را برطرف کنیم، باید برنامه‌ریزی یکپارچه در این زمینه صورت گیرد.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 333441