توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سردار فضلی: ستادهای راهیان نور موظف به پشتیبانی قرارگاه اربعین هستند
سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۷
جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: ستادهای راهیان نور سراسر کشور موظف به پشتیبانی همه جانبه از قرارگاه اربعین هستند.
به گزارش عرش نیوز؛سردار سرتیپ پاسدار علی فضلی روز سه شنبه در نشست قرارگاه راهیان نور غرب کشور در ایلام اظهار کرد: نشست مرکزی ستاد راهیان نور با محوریت مباحث دانش آموزی، آسیب شناسی، دغدغه ها و مشکلات این حوزه برگزار می شود.

وی افزود: با توجه با تاکید رهبر معظم انقلاب قرارگاه اربعین در دو استان خوزستان و ایلام در مرزهای مهران، چزابه و شلمچه باید ایجاد شود.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: چاره اندیشی برای ارایه خدمات هر چه بهتر در اجتماع بزرگ اربعین حسینی و رفاه حال زایران عتبات عالیات از سوی قرارگاه اربعین اندیشیده شده و تمام مسوولان کشور موظف به ایجاد بسترهای لازم برای پشتیبانی از این قرارگاه هستند.

سردار فضلی ادامه داد: تمامی قرارگاه های راهیان نور کشور ظرف مدت 10 روز موظف به پشتیبانی از قرارگاه های اربعین در استان های ایلام و خوزستان هستند و باید تمام تجهیزات و امکانات خود را برای برگزاری هر چه بهتر این اجتماع فرهنگی بکار گیرند.

وی یادآور شد: باید در مناطق مرزی همچون استان ایلام امکانات و ظرفیت هایی ایجاد شود که علاوه بر استفاده کاروان های راهیان نور توان و پذیرش کاروان های اربعین حسینی را نیز داشته باشند.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: مسوولان استان ها باید امکانات مورد نیاز کاروان های راهیان نور دانش آموزی را تامین کنند.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 331542