توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار قزوین:
روند احداث باغ موزه دفاع مقدس قزوین تسریع شود
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۵
استاندار قزوین گفت: باید در اجرای پروژه باغ موزه دفاع مقدس از ظرفیت‌ها و امکانات موجود در سطح استان، استفاده بهینه کرده و و در اسرع وقت این پروژه را اجرا کنیم.
به گزارش عرش نیوز؛مرتضی روزبه شامگاه یکشنبه در نخستین جلسه هیأت امنای مرکز فرهنگی دفاع مقدس که در سالن جلسات استاندار قزوین برگزار شد، اظهار داشت: موضوع حفظ آثار دفاع مقدس و انتقال این فرهنگ ارزشمند در جامعه کنونی و به ویژه به جوانان و نسل آینده، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی بیان کرد: در اجرای هر پروژه در سطح استان، نیازمند تامین مالی و یاری همه جانبه از سوی دستگاه‌های مرتبط است ولی به سبب اهمیت فرهنگی پروژه باغ موزه دفاع مقدس باید نگاه ویژه‌ای در اجرای عملیات داشته باشیم و مدیران و مسئولان در اجرای این پروژه سادگی و ترویج فرهنگ دفاع مقدس را سرلوحه کاری خود قرار دهند.

استاندار قزوین تصریح کرد: باید در اجرای پروژه باغ موزه دفاع مقدس از ظرفیت‌ها و امکانات موجود در سطح استان، استفاده بهینه ببریم و و در اسرع وقت این پروژه را اجرا کنیم و در اجرای آن با سبک و سیاق مدیریت جهادی پیش برویم و با فرهنگ دفاع مقدس همخوانی و هماهنگی داشته باشد.

روزبه گفت: با احداث باغ موزه دفاع مقدس و حضور نسل جوان جامعه در این مکان سبب برقراری ارتباط بیشتر با رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های شهدا و جانبازان می‌شود و همچنین این نکته حائز اهمیت است که خانواده شهدا و ایثارگران در اجرای این پروژه همکاری و تعامل لازم را داشته باشند و پیشنهادات خود را ذر زمینه‌های مختلف ارائه کنند.

وی خاطرنشان کرد: به منظور احداث باغ موزه دفاع مقدس، تقسیم وظایف بین دستگاه‌های اجرایی صورت گرفته و هر سازمان و ارگانی براساس حوزه کاری خود اقدامات و پیشنهادات لازم را ارائه کرده‌اند که بسیار موثر و مفید است.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 351441