توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده مجلس خبرگان رهبری:
روز قدس یادآور فریاد بلند امام خمینی (ره) علیه رژیم صهیونیستی است
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۵
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: روز قدس یادآور فریاد بلند امام راحل علیه اسرائیل غاصب و روز خیزش حق طلبان جهان علیه این رژیم جنایتکار است.
عرش نیوز به نقل از فارس،حجت الاسلام عسکر دیرباز روز چهارشنبه افزود: روز قدس یادآور برهه ای از تاریخ بزرگ انقلاب است که بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی با درایت و تیزبینی تمام اسرائیل را غده سرطانی نامیدند و مرگش را واجب دانستند.

 
وی اظهار کرد: اکنون در شرایطی که وحشی گری رژیم صهیونیستی به اوج خود رسیده و زنان و کودکان قربانی افکار پلید او می شوند برگزاری پرشور آیین این روز جهانی وظیفه همه مسلمانان است.

 
عضو خبرگان رهبری اظهار کرد: امروز رژیم صهیونیستی و همتایانش چشم به جهان اسلام دوخته اند تا ببینند ملت های مسلمان در این روز در صفهای به هم پیوسته چگونه نفرت و خشم خود را به این رژیم نشان می دهند.

 
حجت الاسلام دیرباز ادامه داد: روز جهانی قدس بار دیگر می تواند سرآغاز یک حرکت عظیم مردمی علیه صهیونیسم بین المللی باشد.

 
وی افزود: امروز کودکان و زنان فلسطینی با زبان روزه غرق در خون شده اند و نتانیاهو جنایتکار برای این فجایع وحشتناک لبخند شادمانی می زند بنابراین فریاد بلند ملتها می تواند پاسخی محکم به وحشی ترین انسانهای روی زمین بدهد.

 
وی با بیان اینکه هراس از گسترش اسلام ، اسرائیل غاصب را نگران کرده گفت: همین احساس خطر دلواپسی رژیم صهیونستی را مضاعف کرده است.

 
وی اضافه کرد: روز جهانی قدس به اسرائیل و هم پیمانانش ثابت می کند آزادی قدس شریف نه تنها هیچ وقت از ذهن مسلمانان فراموش نمی شود، بلکه روز به روز فریاد مظلومیت مردم فلسطین از ملت هایی شنیده می شود که سالها در برابر استکبار ایستادگی کرده اند.
کد مطلب: 288730