توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان:
نیمی از اصحاب رسانه در زنجان عضو بسیج رسانه هستند
يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۴۷
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به فعالیت ۳ تا ۴ ماهه بسیج رسانه در استان گفت: تاکنون ۳۵ درصد از اصحاب رسانه و قلم در زنجان عضو بسیج رسانه شده‌اند.
به گزارش عرش نیوز: سردار جهانبخش کرمی امروز در مراسم گرامیداشت روز بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به اینکه بر اساس فرمایشات امام خمینی(ره)، شهدا را قلم‌ها می‌سازند و این قلم‌ها هستند که شهید پرورند، اظهار داشت: اگر قلم‌ها برای خلق خدا در دنیا بکار بیفتد مسلسل‌ها کنار گذاشته می‌شود.

وی با بیان اینکه جنگ بین ایران و عراق جنگ ۲ کشور نبود، تصریح کرد: جنگ ۸ سال دفاع مقدس ایران به یک جنگ جهانی در مقیاس کوچک جغرافیایی شباهت زیادی داشت اما بسیجیان با قدرت ایمان و احساس تکلیف خود مقابل قدرت‌های استکبار ایستادگی کردند که نتیجه آن پیروزی مقتدرانه ایران بود.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان ابراز کرد: ایمان، داشتن روحیه جهاد و شهادت، عشق به امام خمینی(ره) و ولایت در بین بسیجیان سبب شکسته شدن خطوط یکپارچه دشمن شد.

وی با اشاره به وضعیت مناطق عملیاتی در دوران ۸ سال دفاع مقدس در جبهه‌های نبرد و دلاوری‌های بسیجیان متعهد خاطرنشان کرد: رسانه‌ها باید با به تصویر و به قلم کشیدن حال و هوای جنگ و روحیه قوی بسیجیان و قوای ایران دین خود را نسبت به شهدا ادا کنند.

سردار کرمی عنوان کرد: رسانه‌ها با قلم خود می‌توانند پیوند دهنده نسل‌های امروز با نسل‌های دوران جبهه و جنگ باشند و رشادت‌ها و حماسه‌های دوران دفاع مقدس رزمندگان اسلام را به تصویر بکشند.

وی بیان کرد: شهدا با مقاومت در برابر دشمنان اسلام در ۸ سال دفاع مقدس به عهد و پیمان خود وفا کردند و در حال حاضر ما هم باید به تکلیف دینی خود که دفاع از دستاوردهای ۸ سال دفاع مقدس است عمل کنیم تا شرمنده شهدا نباشیم.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به فعالیت ۳ تا ۴ ماهه بسیج رسانه در استان گفت: تا کنون ۳۵ درصد از اصحاب رسانه و قلم در زنجان عضو بسیج رسانه شده‌اند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 354231