توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سفر وزیر آموزش و پرورش به پاکدشت/ افتتاح پروژه های آموزشی در دستور کار فانی
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۵
صبح امروز علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش با حضور در شهرستان پاکدشت، ضمن نواختن زنگ انتخابات شورای دانش آموزی کشور، شش پروژه آموزشی و فرهنگی را افتتاح می کند.
به گزارش عرش نیوز؛صبح امروز علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش به همراه سید حسین هاشمی استاندار تهران و جمعی از مدیران کل استانی و کشور با حضور در شهرستان پاکدشت، ضمن نواختن زنگ انتخابات شوراها ی دانش آموزی کشور، شش پروژه آموزشی را در این شهرستان افتتاح می کند.

در برنامه یک روزه فانی، ابتدا زنگ انتخابات شوراهای دانش آموزی در آموزشگاه نمونه دولتی الغدیر به صورت نمادین توسط وزیر آموزش و پرورش نواخته می شود و بدین ترتیب دانش آموزان سراسر کشور برای انتخاب اعضای شوراهای دانش آموزی به پای صندوق های رأی حاضر خواهند شد.

برنامه بعدی وزیر آموزش و پرورش و استاندار تهران، افتتاح شش پروژه آموزشی و فرهنگی شهرستان پاکدشت خواهد بود که مراسم محوری آن در آموزشگاه هاجر و با حضور مسئولان شهری و امام جمعه این شهرستان برگزار می شود.

گفتنی است علی اصغر فانی در این سفر از نزدیک با مشکلات و موانع آموزشی موجود در سطح شهرستان پاکدشت آشنا و دستورات لازم را صادر خواهد کرد

منبع:مهر

کد مطلب: 323938