توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار قزوین از نمایشگاه تجهیزات پزشکی دیدن کرد
شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۰
استاندار قزوین ضمن بازدید از اولین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، آرایشی و بهداشتی قزوین، خواستار تداوم برپایی نمایشگاههای تخصصی در استان شد.
به گزارش عرش نیوز؛مرتضی روزبه جمعه شب با حضور در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی  قزوین از اولین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، آرایشی و بهداشتی استان بازدید کرد.

روزبه ضمن بازدید از تمامی غرفه های این نمایشگاه که بیش از دو ساعت طول کشید با دستاوردهای تولیدات وسایل پزشکی کشور از نزدیک آشنا شد.

استاندار قزوین در این بازدید اظهارداشت: از آنجا که حوزه سلامت از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است مسئولان باید در خصوص برنامه های مربوط به این حوزه توجه بیشتری کنند و دانشگاه علوم پزشکی به عنوان متولی اصلی در راستای توسعه فرهنگ سلامت در جامعه با جدیت تلاش کند.

وی تصریح کرد: علیرغم آن که نمایشگاه تجهیزات پزشکی برای اولین بار در استان قزوین برگزار شده خوشبختانه از کیفیت قابل قبولی برخوردار بوده و شروع خوبی تلقی می شود که امیدواریم تداوم یابد.

روزبه یادآورشد: با کسب تجربه لازم در برپایی اینگونه نمایشگاههای تخصصی انتظار داریم در سال های آینده شاهد برگزاری این گونه نمایشگاهها در سطح کیفی بالاتر و هم چنین بر گزاری جلسات تخصصی و آموزشی با اثرگذاری بیشتر باشیم.

وی در ادامه گفت: از کلیه سازمان ها و دست اندر کاران برگزاری این نمایشگاه که در برقراری ارتباط بین شرکت های تولیدی و  توزیعی و بازارهای هدف ارتباط موثری داشتند قدردانی می کنیم.

منبع:مهر

کد مطلب: 330039