توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سردار نقدی فردا به همدان سفر می‌کند
سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۳
سردار نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در روزهای ۱۹ و ۲۰ آذرماه برای بازدید از طرح‌های اقتصاد مقاومتی و حضور در شورای اداری استان در همدان حضور می‌یابد.
به گزارش عرش نیوز؛سردار نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همدان در دو روز 19 و 20 آذرماه در همدان از سه ناحیه کبودراهنگ، بهار و همدان بازدید می‌کند.

سردار نقدی در روز 19 آذر ماه برای شرکت در جلسه هیئت عاشقان ولایت در کبودراهنگ، حضور در مجمع بسیج شهرستان بهار و بازدید از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی از قبیل کارگاه‌های پرورش قارچ، شیلات و بلدرچین در همدان حضور می‌یابد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین همچنین از طریق شبکه شباب ارتباط مستقیمی با بسیجیان و پاسخگویی به سوالات آنها دارد. با زدید از پایگاه‌های مقاومت بسیج همدان و گفت‌وگوی زنده تلویزیونی رأس ساعت 22 از شبکه سیمای استانی همدان از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده در 19 آذر ماه است.

پنجشنبه 20 آذرماه نیز برنامه‌هایی از قبیل حضور در شورای جهاد فرهنگی و شورای اداری استان که با موضوع اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود، در دستور کار قرار دارد، ضمن اینکه شرکت در جلسه مسئولان بسیج دانش‌آموزی واحدهای پیشگام و دیدار با نماینده ولی فقیه در همدان نیز از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده است.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 340731