توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
در سال جاری صورت گرفت
توزیع 8 میلیارد تومان اعتبار در زیرکوه
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۹
8 میلیارد و 110 میلیون تومان اعتبارات سال 93 در شهرستان زیرکوه توزیع شد.

به گزارش عرش نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری زیرکوه، جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان زیرکوه با حضور فلاحتی فرماندار، اکبری‌راد معاون فرماندار، بهدانی معاون مدیرکل بودجه و دبیر کمیته برنامه‌ریزی شهرستان زیرکوه و مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان در راستای توزیع اعتبارات تملک دارائی‌های استانی در سال جاری در محل سالن اجتماعات وحدت فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

فرماندار زیرکوه اظهار کرد: اعتبارات ابلاغی برابر قانون بودجه شامل آسفالت راه‌های روستایی فاقد آسفالت، ساماندهی گلزار شهدا، توسعه بقاع متبرکه می‌شود.

فلاحتی از اختصاص یک‌میلیارد تومان اعتبار به منظور راه‌اندازی ادارات شهرستان خبر داد و بر پیگیری مصوبات و اخذ موافقت‌نامه‌های پروژه‌های عمرانی در سال 93 تاکید کرد.

وی ضریب دریافت اعتبارات استانی این شهرستان از تملک را 30/7 درصد اعلام و اظهار امیدواری کرد با ابلاغ اعتبارات ماده 180 و سایر ردیف‌های بودجه‌ای سهم این شهرستان نیز افزایش یابد.

فرماندار زیرکوه نیز با اشاره به اعتبارات سال 92 و کاهش 18 درصدی اعتبارات سال جاری شهرستان زیرکوه تصریح کرد: با توجه به کاهش اعتبارات در سال جدید سعی شده است اعتبارات به سمت پروژه‌های دارای اولویت سوق داده شود.

فلاحتی همچنین از همکاری و ارائه پیشنهادات ادارات در اسرع وقت به فرمانداری تشکر و قدردانی کرد و گفت: با همکاری و تبادل خوب ادارات با فرمانداری توانستیم نخسیتن جلسه کمیته برنامه‌ریزی استان در ارتباط با توزیع اعتبارات تملک دارایی را در شهرستان زیرکوه برگزار کنیم.

معاون مدیرکل بودجه و دبیر کمیته برنامه‌ریزی شهرستان زیرکوه با اشاره به الزامات قانون بودجه در سال 93 از اختصاص پنج درصد اعتبارات به بخش مدیریت بحران، یک درصد به حمایت از پایگاه‌های بسیج، هشت درصد اجرا و بهسازی طرح‌های هادی روستایی خبر داد.

بهدانی گفت: اعتبارات این شهرستان با رعایت قوانین و ضوابط بودجه سال 93 در 18 فصل و برنامه‌های ذیل آن پس از بررسی‌های کارشناسی توزیع شده است.

وی بر پرهیز از شروه پروژه‌های جدید در این شهرستان تاکید کرد و افزود: با پیگیری‌های مستمر مدیران شهرستان و اختصاص اعتبارات در آینده تحولی در این شهرستان به وجود آید.

کد مطلب: 271936