توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
آیین وداع با شهدای گمنام دفاع مقدس در اردوگاه قدس سمنان برگزار شد
جمعه ۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۷
آیین وداع با پیکر پاک دو لاله خوش‌نام دفاع مقدس در اردوگاه قدس سمنان برگزار شد.

به گزارش عرش نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از سمنان، شب گذشته برای بسیجیان حاضر در گردان‌های 36 گانه رزمایش الی بیت‌المقدس 5 استان سمنان، شبی متفاوت بود.

انگار که این شب برای آنان حال و هوایی دیگر داشت. گویی قطعه‌ای از بهشت شب گذشته در میان بسیجیان جان‌برکف استان سمنان پیداشده بود.

آری، 2 شهید خوش‌نام دفاع مقدس دیشب میهمان 10 هزار رزمنده بسیجی گردان‌های امام علی (ع)، عاشورا، امام حسین (ع) و کوثر و دیگر گردان‌های استان سمنان در اردوگاه قدس بودند.

آیین وداع با این دو شهید گمنام دفاع مقدس، شب گذشته با حضور استاندار سمنان، فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) و جمعی از مسئولان استان و شهرستان سمنان در اردوگاه قدس سمنان برگزار شد.

بسیجیان حاضر در این رزمایش که در روزهای هفتم و هشتم مهرماه سناریوی طراحی‌شده برای رزمایش الی بیت‌المقدس را با مقیاس واقعی و به‌صورت عینی اجرا کردند؛ شب گذشته و در پایان دومین روز از این رزمایش با حضور دو شهید گمنام دفاع مقدس، بوی شهادت را نیز استشمام کردند.

هم‌زمان با وداع جان‌سوز رزمندگان بسیجی رزمایش الی بیت‌المقدس 5 با این دو شهید گمنام دفاع مقدس، آیین دعای کمیل نیز در اردوگاه قدس سمنان برگزار شد.

رزمایش الی بیت‌المقدس 5 استان سمنان از هفتم مهرماه در اردوگاه قدس سمنان با حضور بیش از 10 هزار بسیجی آغازشده است و تا ظهر امروز نهم مهرماه ادامه دارد.

انتهای پیام/

کد مطلب: 391032
 
 


پربازدیدترین