توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دستگیری عامل نزاع خونین خرم‌آباد
فرمانده انتظامی استان لرستان از دستگیری عامل درگیری خونین در یکی از روستاهای خرم آباد خبر داد.
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۶
به گزارش عرش نیوز، سردار محمد قنبری اظهار داشت: با تلاش جسورانه ماموران فرماندهی انتظامی استان لرستان و همچنین فرماندهی انتظامی شهرستان دوره قاتل فراری روستای «سرطاق» شهرستان خرم آباد در کمتر از ۶ ساعت در کوهستان های اطراف شهرستان دوره چگنی دستگیر شد. وی ادامه داد: از قاتل یک قبضه سلاح سرد و یک قبضه سلاح گرم ضبط شده است. فرمانده انتظامی استان لرستان افزود: همچنین تلاش برای دستگیری همدست وی همچنان ادامه دارد. سرهنگ رضا شیراوژن معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان امروز با اشاره به نزاع مسلحانه خانوادگی در روستای «سرطاق» شهرستان خرم آباد گفته بود که در این نزاع مسلحانه که حوالی ظهر امروز رخ داد چهار نفر به قتل رسیدند.
 
 
به گزارش عرش نیوز، سردار محمد قنبری  اظهار داشت: با تلاش جسورانه ماموران فرماندهی انتظامی استان لرستان و همچنین فرماندهی انتظامی شهرستان دوره قاتل فراری روستای «سرطاق» شهرستان خرم آباد در کمتر از ۶ ساعت در کوهستان های اطراف شهرستان دوره چگنی دستگیر شد.
 
وی ادامه داد: از قاتل یک قبضه سلاح سرد و یک قبضه سلاح گرم ضبط شده است.
 
فرمانده انتظامی استان لرستان افزود: همچنین تلاش برای دستگیری همدست وی همچنان ادامه دارد.
 
سرهنگ رضا شیراوژن معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان امروز با اشاره به نزاع مسلحانه خانوادگی در روستای «سرطاق» شهرستان خرم آباد گفته بود که در این نزاع مسلحانه که حوالی ظهر امروز رخ داد چهار نفر به قتل رسیدند. /خبرگزاری مهر
کد مطلب: 391735