توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
بهره‌برداران بخش کشاورزی حمایت می‌شوند
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۴
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: با توجه به تشکیلات وسیع موجود در بخش کشاورزی، در سازمان‌های استان‌ها و مؤسسات مستقل، هماهنگی‌های لازم برای مسائل مختلف برای کمک به بهره‌وران بخش کشاورزی صورت می‌گیرد.

به گزارش عرش نیوز؛محمدعلی جوادی در حاشیه مجمع سراسری معاونین توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان‌ها، سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌های تابعه که پیش از ظهر امروز در معاونت آب و خاک و صنایع در کرج برگزار شد،اظهار کرد: همایش‌های معاونت‌های توسعه مدیریت و منابع انسانی در وزارت جهادکشاورزی سالانه 2 بار برگزار می‌شود.

وی افزود: در این مجمع با توجه به تشکیلات وسیع موجود در بخش کشاورزی، در سازمان‌های استان‌ها و موسسات مستقل، هماهنگی‌های لازم برای مسائل مختلف برای کمک به بهره‌وران بخش کشاورزی صورت می‌گیرد.

معاون وزیر جهادکشاورزی تصریح کرد: در این جلسه مباحث مربوط به استخدام کارکنان بخش کشاورزی، بالا بردن راندمان کار، مسائل مناسب کار، رفاه کارکنان و پرداختن بهتر به ارباب رجوع و در نهایت سرویس‌های پشتیبانی به معاونت‌های مختلف بخش کشاورزی انجام می‌شود.

وی افزود: همچنین این پشتیبانی به معاونت‌های مختلف از جمله معاونت امور دام، بخش شیلات، بخش تحقیقات، امور باغبانی و زراعت سبب ایجاد انگیزه برای فعالیت بیشتر در بخش کشاورزی می‌شود.

جوادی خاطرنشان کرد: در پایان دو روزه این نشست مواردی مصوب می‌شود که در برنامه‌های سال آینده سازمان‌ها دیده می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: با توجه به قانون تمرکز وظایف بخش کشاورزی در وزارت جهاد کشاورزی و قانون استخدام مهندسین ناظر، آموزش و بکارگیری مهندسین ناظر و آموزش کارکنان جهت بهره‌وری بیشتر صورت می‌گیرد.


منبع:تسنیم
کد مطلب: 322957